John deere vs massey ferguson yorum sizin

masseyin güçü johndere nin rezilliği: http://youtu.be/xrawq3Rbyos
Şimdi dogruya doğru 3085 cok kaliteli ve iyi bi motor orası tamam ama mf nin agirliklar tam dolu jd daha 6 tane agirlik alır farzedelim jd de agirligi tamamladı sonuç kimin rezilligi olur tarlada derseniz mf jd yi tarlada yer cünkü 3085 cok çekişli bi motor yakıt derseniz bukez jd mf yi yer isterseniz denemesi bedava

Şimdi dogruya doğru 3085 cok kaliteli ve iyi bi motor orası tamam ama mf nin agirliklar tam dolu jd daha 6 tane agirlik alır farzedelim jd de agirligi tamamladı sonuç kimin rezilligi olur tarlada derseniz mf jd yi tarlada yer cünkü 3085 cok çekişli bi motor yakıt derseniz bukez jd mf yi yer isterseniz denemesi bedava

Başlık öyle ben yorum yapmıyorum 2 traktörde farklı özellikte :) Mf 3075 Jd kaçlık onu göremedim.

Fatih abi M seriside az yakan bir motor değil 3085 den az yakacağını zannetmiyorum çekiş olarak da dediğin gibi üstün jd den zira bizim köydeki 5095 in sahibi yakıtından şikayetçi jd nin...