case 75c pullukta performans

Arka teker 16.9r30 jant ayçiçeği arasında gayet normal gider.70 cm aralığa sığar. TL80A Arka teker leri 18.4r30 arka lastikler ile ayçiçeği aralarını yapıyor.16.9r30 arka teker ile kesinlikle problem olmamalı.arka tekerlerin aradıklarını değiştirebilirsiniz ki yinede pek gerekçenin sanmıyorum.
420 85 r30 sıkıntı oluyor.ayrıyeten an başlarını çok eziyor dönmüyordu.haliyle tek çeker traktörle kılasmanları farklı çekirdek arası gibi işler tek çeker şart

benim tt 55 2007 yani ortadan vites bilmiyorum malını övmek değilde çok memnunum ben. bizim tarlalar biraz kara toprak çok sert yerler oluyor. ama 3 takviyeye nadir düşer. ve geçen pamuk yeri sürdüm. tamı tamına 1,9 lt 1000 m2 de yakıt yaktı ve yaklaşık 26 dekar yerin 12 13 dekarı aşırı sertti ve tek çeker bi de benim motor yedili merdaneli çizel kullanıyorum ayrıca :)
Tek çeker tarla tipi tt55 46 bin tl aldık 30 saat civarında pullukta denedim 1000m2 2lt yaktı

75C dönüş yarıçapı 3.8 metre,bu sınıfta iyi bir değerdir.Diğer markalarda kapalı akslar 3.5 m açık akslar
4 m veya 4.3 m gibi dönüş yarıçapları var.Yalnız yüksek devirde sert direksiyon çevirirseniz sona dayandığında vurma olabiliyor.Dikkat ediniz, pompaya zarar vermeyelim.
Lastik araları jantlar üzerinden ayarlanabiliyor.