case 75c pullukta performans

amin ama başladı artık yağışlar allah kerim verir inşallah rahmetini dua etmek gerekiyor. caseyi yeni mi aldın e memnunmusun bende araştırıyorum caseye ilgim var da
Haklısın dua herşeyin ilacıdır.8 ay oldu alalı gerçekten sınıfı içersinde tek geçerim bende baya araştırma sonucu bunda karar kıldım..500 saat oldu nerdeyse bir sıkıntı yok..yakıtı biraz fazla sadece ilerde belki biraz düşer..

Haklısın dua herşeyin ilacıdır.8 ay oldu alalı gerçekten sınıfı içersinde tek geçerim bende baya araştırma sonucu bunda karar kıldım..500 saat oldu nerdeyse bir sıkıntı yok..yakıtı biraz fazla sadece ilerde belki biraz düşer..
motoru alışınca yakıt düşer. ben de ileride düşünüyorum bakalım hayırlısı şimdilik tt55 ile idare ediyoruz ama yetmiyor artık

Birde 1T4 2000 devir deneseniz,motoru biraz sıkıyorsunuz.Motor Steyr tarzı kullanım istiyor.Biz hepsini
denedik.Tabiri caizse zurnasının son deliğine kadar bastık. :) Daha iyi verim alırsınız.

ara ıslerdekı sıkıntı yarattı derken kastınız yakıtımı yoksa baska seyler mı
Genelde çogunluk olarak ayçiçeği yapıyoruz. Ayçiçek arasına girmedi.tekerler sagda ve solda birer santim kadar boşluk kalıyor.en küçük hatada çekirdekler gidiyor..genel sebebi bu..bazı arkadaşlar yolda çok yakıyor demişler benim denemem sonucu yaklaşık 60 km yol içinde 32 dönüm[ 20 0 0 m2 dönüm] çiguli çektim çekirdek yerlerine bir ay kadar önce depoyu doldurttum yoşa çıktım dönüşde aynı yerden yine fullettim 106 tl lik mazot aldı hesap ortada bana göre çok çok iyi yaktı

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk

case ara işlerinde sıkıntı yarattı bir ay önce tt55 aldık oda sıfır ama gerçekten çok iyi gaz yemesi ve motorun kendisini toparlaması case ye on basar

benim tt 55 2007 yani ortadan vites bilmiyorum malını övmek değilde çok memnunum ben. bizim tarlalar biraz kara toprak çok sert yerler oluyor. ama 3 takviyeye nadir düşer. ve geçen pamuk yeri sürdüm. tamı tamına 1,9 lt 1000 m2 de yakıt yaktı ve yaklaşık 26 dekar yerin 12 13 dekarı aşırı sertti ve tek çeker bi de benim motor yedili merdaneli çizel kullanıyorum ayrıca :)

Genelde çogunluk olarak ayçiçeği yapıyoruz. Ayçiçek arasına girmedi.tekerler sagda ve solda birer santim kadar boşluk kalıyor.en küçük hatada çekirdekler gidiyor..genel sebebi bu..bazı arkadaşlar yolda çok yakıyor demişler benim denemem sonucu yaklaşık 60 km yol içinde 32 dönüm[ 20 0 0 m2 dönüm] çiguli çektim çekirdek yerlerine bir ay kadar önce depoyu doldurttum yoşa çıktım dönüşde aynı yerden yine fullettim 106 tl lik mazot aldı hesap ortada bana göre çok çok iyi yaktı

Arka teker 16.9r30 jant ayçiçeği arasında gayet normal gider.70 cm aralığa sığar. TL80A Arka teker leri 18.4r30 arka lastikler ile ayçiçeği aralarını yapıyor.16.9r30 arka teker ile kesinlikle problem olmamalı.arka tekerlerin aradıklarını değiştirebilirsiniz ki yinede pek gerekçenin sanmıyorum.