case jx75c donum de yakıtı

Her seferinde soruyorsun Fahriye'den sonra Işıkören (arapkuyu) yanlış anlaşılmasın bizim orda bahar sürümü yapılır sulama azdır toprak hafif derseniz ağır değil tabi ama hafifte değil3984 lü takar 80 66 3 lü nh 6060 6 lı13 lüyü çok rahat çekemez

Sordumda hatirlasam bi.şimdi soylesyince hatirladim.Ama ben orayi hiç duymadim.sende ne motor var

görkem kardesım bızım yakıtlar boyle kımsede yuzeyınden surdugu yok yalanda yok yasar abı de guzel bır vıdeo paylasmıs kıyaslama yapabılmek ıcın yasar abının toprak senınkınden cok daha sertt gorunuyor kepır kepır toprak ve kı eskısehırde 75c kullanan coyote adlı uye arkadas var onunda 75c var 4 13 pulluk ıle serı 1 gıdıyorr olcumlerınde onunda 1,6 1,8 felann
Size yüzeyden sürüyosunuz, biz derin süreriz demedim sadece bölgemizden örnek verdim yanlış anlamayın motorunuza da bişey demiyorum

videoyla filan toprak ağırlığı anlaşılmaz teori değil pratik önemli Yaşar Abinin pulluk ünlü alplerle karşılaştırmak yanlış ünlü pulluk motoru yormaz buralardada case kullanan var kaldı ki 1400 devirde filan 65 beygirlik motor bizim burada yapamaz nadas 3lü pullukla bile Yaşar Abi kızacak ama bana :) :)

Motorlarınız az yakmasına sevindim en azından dışarıya para yedirmiyosunuz fakat şunu beliriteyim tüm yazdıklarımında arkasındayım altıma imzamı atarım...

Bende yillardir same kullanicisiyim yakittada az yakmasiyla ünlüdür.Ama ben 1.5 litrenin altina hic dusemedim.chn grubundan bi markanin bukafar dusuk yakmasi çok zor.Ama 285 in bir depoyla 50 dekar sürdüğünü soyluyorlarsa buda dogrudur
Dediğim gibi en dip 1.8 i gördük ki ortalama bile değil dahada indiremedik bizim civarda böyle bi bizim motorlar değil
3.095 vardı 2.5 civarı yakıyodu, 285 vardı hatta ilk nadasımı 285 le yaptım, 1 depoyla 50 dekarı bırak 30-35 dekar anca vuruyoduk dandik eski mko, turan pullukla...

O dediğiniz yöreden yöreye değişir bizim orda 2 litre yakan motoru yakarlar 2 sene bekleyip 300 kilo iyi şartlarda buğday alAcaksın onu da mazota vereceksin işçilik konusuna gelincede insan kendinisini övmemeli

Komple Balçıkhisar, Topkaya, Şerefiye cagayık motorlarnı ayse Atılgan Abiy:D
Hadi pullukları kaldıralım biraz daha yukarı bu seferde yabancı ottan arındıramıyoruz yine yakıyosun mazot, iki ucu (afedersin) b*k'lu deynek...

Size yüzeyden sürüyosunuz, biz derin süreriz demedim sadece bölgemizden örnek verdim yanlış anlamayın motorunuza da bişey demiyorum

videoyla filan toprak ağırlığı anlaşılmaz teori değil pratik önemli Yaşar Abinin pulluk ünlü alplerle karşılaştırmak yanlış ünlü pulluk motoru yormaz buralardada case kullanan var kaldı ki 1400 devirde filan 65 beygirlik motor bizim burada yapamaz nadas 3lü pullukla bile Yaşar Abi kızacak ama bana :) :)

Motorlarınız az yakmasına sevindim en azından dışarıya para yedirmiyosunuz fakat şunu beliriteyim tüm yazdıklarımında arkasındayım altıma imzamı atarım...

Dediğim gibi en dip 1.8 i gördük ki ortalama bile değil dahada indiremedik bizim civarda böyle bi bizim motorlar değil
3.095 vardı 2.5 civarı yakıyodu, 285 vardı hatta ilk nadasımı 285 le yaptım, 1 depoyla 50 dekarı bırak 30-35 dekar anca vuruyoduk dandik eski mko, turan pullukla...

Komple Balçıkhisar, Topkaya, Şerefiye cagayık motorlarnı ayse Atılgan Abiy:D
Hadi pullukları kaldıralım biraz daha yukarı bu seferde yabancı ottan arındıramıyoruz yine yakıyosun mazot, iki ucu (afedersin) b**'lu deynek...

Görkem vidolarında kırmızı toprak var aktepede toplulaştırma yapılırken aynı renkte ki toprak 1.sınıf olarak değerlendirildi sizde normal sizinkilere sor bizim köyde nadas yaptıklarında 1,5 yaklaşmışlardır

Görkem vidolarında kırmızı toprak var aktepede toplulaştırma yapılırken aynı renkte ki toprak 1.sınıf olarak değerlendirildi sizde normal sizinkilere sor bizim köyde nadas yaptıklarında 1,5 yaklaşmışlardır

sizin köyde tarla tutuğumuzu hatırlıyorum(köy tarlalarını) küçüktüm, sordum pedere 2 parça yer hafifti diğerleri bizimkiler gibiydi diyo.

Yok genede bizim oralar hafif görkem
Ozaman darılmaca yok aradaki 300 gr mı Alpler. Yiyor Nail abi kızacak ama turan akıllı pulluk tasarruf lu ve yormaz Cengiz'den akıllıya geçince 15 inç arttı

Ne darılmacası darılcak olsam niye fikrimi beyan edeyim:)
valla bilmiyorum abi nasıl yorumlarsın artık, ortalama 2.0 2.2 yakıyo ennn dip 1.8 akıllı pullukları çok öneriyorlar kullnanlar. Nail abi kim?

1013685_10152165075357094_385950180_n.jpg
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] case filan alamaz almaz.
Onun vazgeçilmezi bu kancalı döytzz ve claas.
Sırada fendt ve emeklilik var dedi.
Hayır olsun bakalım.