kral case 75c dönerli pulluk ve normal pulluk performansı...

Maşallah.Nihayet motorun kabiliyetini görebildiğimiz iyi bir paylaşım geldi.Teşekkür ederim.Allah hayırlı bol bereketli kazançlar nasip etsin.İyi çalışmalar dilerim.

döner pulluğu sert toprakta deneme şansım olmadı ama 4takviyeyle zorlanmadan çekemeyeceği pulluk yoktur diye düşünüyorum ,normal pulluk videoma dikkatli bakarsanız pulluk tekeri en yukarda gayet derin sürüm yaptım tarlada danelik mısır yeri yağmurlardan önce sürdüm ben bile şaşırdım doğrusu seri birle çok rahat çekiyor lakin şu bir gerçek dönerli pulluk normal pulluğum iki katı ağır olduğu için normal pulluğa göre biraz daha fazla tutuyor ama sıkıntı yok bizim burda hattat 4075 le takviye 3 le sürüyolar ben hiç zorlanmadan 4le sürdüm gayet başarılı tek sıkıntı önü hafif kalıyor iki ağırlık istiyor bendekinde 4 ağırlık var

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
döner pulluğu sert toprakta deneme şansım olmadı ama 4takviyeyle zorlanmadan çekemeyeceği pulluk yoktur diye düşünüyorum ,normal pulluk videoma dikkatli bakarsanız pulluk tekeri en yukarda gayet derin sürüm yaptım tarlada danelik mısır yeri yağmurlardan önce sürdüm ben bile şaşırdım doğrusu seri birle çok rahat çekiyor lakin şu bir gerçek dönerli pulluk normal pulluğum iki katı ağır olduğu için normal pulluğa göre biraz daha fazla tutuyor ama sıkıntı yok bizim burda hattat 4075 le takviye 3 le sürüyolar ben hiç zorlanmadan 4le sürdüm gayet başarılı tek sıkıntı önü hafif kalıyor iki ağırlık istiyor bendekinde 4 ağırlık var
hemşerim kolay gelsin çok güzel olmuş video paylaşımın. daha önce de mesaj atmıştım sana milas lı mısın dönüş yapmadın

sizin bolgede 4 takvıyenın altına ınmeyecegı kesın gıbı kucuk ebattakı teker olsa cok daha guzel olurdu 65c lerde denedık kucuk captakı teker bır vıtes yuksek ve daha serı gıdıyor pullukta buyuk tekerınde baska avantajları var tabı hattatın ıle casenın vıtes hızları farklılık gosterebılır hatat ıle deneme sansınız olursa bır denemenızı ısterız perkıns e karsı ıveco guzel bır deneme olurdu

case 75c de küçük tekere ihtiyaç yok çünkü yeterince torku yüksek 65c ye küçük teker uygun ,65c nin torku 260 75cnin torku 305 arada 45tork farkı var bu yüzden küçük tekere gerek yok yeterince güçlü bir motor.benim motorun takviye dört hızı küçük teker olanların seri bir hızına eşit birle zorlandığı yerlerde 4de atarım 2,3 gaz daha yüklendikmi fişek gibi gider sıkıntı yok artı ızgara ,tırmık vs gibi işlerde büyük teker seri bir çok uygun küçük teker oldugunda bu defa yavaş düşecek 2 ile yapmaya kalksam budefada hızlı gidecek bu yüzden 75c ye 16.9 r30 gayet uygun...

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk

takviye 4 ün altına düşmemesi lazım düşersede mazotu içer ben normal 4lü 12 alpler pulluğum burdaki en sert yerde hatta say başlarını bile bir le sürdüm .şunuda ekleyeyim arkadaşlar motor saati ilerledikçe traktör 1 üst vites güçleniyor aldığımdan buyana 2 misli saat yaptım şuan 1000 saatte ve ilk aldığım zamankinden daha güçlü çift sürüyor motor saati ilerledikçe açılıyor bizzat denedim ve gördüm

takviye 4 ün altına düşmemesi lazım düşersede mazotu içer ben normal 4lü 12 alpler pulluğum burdaki en sert yerde hatta say başlarını bile bir le sürdüm .şunuda ekleyeyim arkadaşlar motor saati ilerledikçe traktör 1 üst vites güçleniyor aldığımdan buyana 2 misli saat yaptım şuan 1000 saatte ve ilk aldığım zamankinden daha güçlü çift sürüyor motor saati ilerledikçe açılıyor bizzat denedim ve gördüm

Sert zeminde 4/11 ile 1. Viteste çekmedi 600 saati geçti 500 saatten sonra açılıyor yakıtta düşüyor