Deutz 70 Lütfen çok acil yardım

İstediğiniz lastiği takabilirsiniz. Son senelerde çıkan çift çekerlerin bir çoğu radyal lastikli çıkıyor fabrikadan. Ama daha sonra kullanıcı tercihine göre ister radyal ister bezli olarak takılabiliyor. Ama radyal lastikler bezli lastiklere göre pahalı

aynısı bizde var kardeşim motorun tek sıkıntısı konfor yok. başka bi konuda üzmez seni yılda 200 300 saat kullancaksan hiç düşünme fiyat çok iyi.
biz 5000 saatte debriyaj balatası değiştirdik şu an 5900 saatte sıkıntı yok. servisi bunların motoru 25000 saat gidiyor demişti. hidrolik kaldırma kapasitesi biraz düşük disk tiller felan takmayı düşürsen belki kaldırmaya bilir aklında olsun. bi arkadaş alçak ayçiçeğini yaslıyor demiş bizde öyle bi sorun olmadı sadece ön ağırlıklar alçak bi sınırdan geçerken dokunursa ağırlıklar dokunuyor. kuyruk mili sormuşsun o makul derecede yani masseyler gibi seri değil normal yani.
bir kötü yanı yan gergi kolları ısırma yapıyor alttan desteklemen yada tornadabi ayar çekmen gerekiyor haberin olsun.
yakıtı çok iyi. çekiş olarak pulluk felan takmadığımız küçük traktör olarak kullandığımız için pek bişey diyemiycem ama öyle hemen bayılma gibi bişey olmuyor
Ustam kusura bakma sana son bişey sormak istiyorum. Bu traktörlerin kabiniyle beraber yüksekliği kaç cm biliyor musun. Bizim için biraz önemli de.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Almayı düşündüğün traktör 62 HP dir.Deutzun sitesinden kontrol edebilirsin.70 HP diye alır ve ona göre iş bekler veya yaptırmaya kalkarsan hayal kırıklığına uğrayabilirsin.Filanca traktörün bilmem kaç hp sinin aynı HP deki diğerinden iyi çekişi birinin iyi olduğunu değil diğerinin kalitesinin düşük olduğunu gösterir.Uluslararası standartlar ve birimlerin tanımı değişmez,kalite değişir.Deutz bana göre kaliteli bir markadır.Bilesin ustam.