Massey 240 ve case 65c nin amansız pulluk performansları 05.01.2017

240 da çok sert asılıyor ama toprak duzeyi yaş kaçırıyor. Case gibi onunda pulluğu ayarsız sanırım.önler bayağı aşağıda motorugerektiğinden fazlada tutar o şekilde.hakkıyla suremez.tahminimce 240 ın kollar ayarlı olsa çoğu alanda kaçırmadan surum yapabilir

pullukları öne dikmişsiniz kardeşim yaa yer sert görünmüyor neden öyle yaptınız ki. yer hafif yaş zaten ama case nin maşallahı var
saolasın abı

güzel paylasımm mehmet case güzel gidiyor masallahı var
saolasın abi
Caseninde maşallahı var. 240 ın aklı çıkıyor ama. Casenin pulluk ayarlamasını iyi yapamamışsın arka havada gidiyor.
ustam ben yoldan geçiyodum gir bi bakalım dedıler komsular ondan girdik yanı ayak üstü 2 tur attım kaçtım :)
özel bir nedeni mi var ki o pullugun arkasını kaldırmalarının???
yok hacım tarla bıızm degıl yoldan gcerken komşu cevırdı gır bı bakalım dedı ayarlamaya gerek yoktu ondan :(

240 da çok sert asılıyor ama toprak duzeyi yaş kaçırıyor. Case gibi onunda pulluğu ayarsız sanırım.önler bayağı aşağıda motorugerektiğinden fazlada tutar o şekilde.hakkıyla suremez.tahminimce 240 ın kollar ayarlı olsa çoğu alanda kaçırmadan surum yapabilir
abi 240 lıklar hep böyle çamur olunca pek iş yapamıyor

Mehmet ufak 5'li yokmu? 5/9 bulsam deneyecem merak ettimde. :)
abi benımde aklımda denemek var ama cevremde öyle pulluk yok benım arazıler çoğu yamaç yerler düz olsa bu traktörun hakkı bence 5 li numara

[video=youtube;XUdkEwY3RQ8]https://www.youtube.com/watch?v=XUdkEwY3RQ8[/video]
cızıtıyomu bak :D
yineden de cızıtıyor fergison daha derin sürmüş :) yaw memedim şaka tabi 240s 1,5 ton traktör tabiki case kadar çekeri olmaz, ama küçük çiftçi için çeyrek altın gibidir, değerini her zaman korur satacağı zaman da elde kalmaz 240s adı üstünde efsanedir.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
saolasın abı

saolasın abi

ustam ben yoldan geçiyodum gir bi bakalım dedıler komsular ondan girdik yanı ayak üstü 2 tur attım kaçtım :)

yok hacım tarla bıızm degıl yoldan gcerken komşu cevırdı gır bı bakalım dedı ayarlamaya gerek yoktu ondan :(

abi 240 lıklar hep böyle çamur olunca pek iş yapamıyor

abi benımde aklımda denemek var ama cevremde öyle pulluk yok benım arazıler çoğu yamaç yerler düz olsa bu traktörun hakkı bence 5 li numara

Burda arkadaşta td 110 ve 5455 Mf var pulluklar 5/14 numara tak bi diyor la get manyak diyom gülüyor :)

5 14 u bır denemek lazım bence sadece deneme amaclı cıfte gırılmez 5 14 ile bizim koyde 5 10 numara var bırınde ama dayımın malı kıymetlı vermezz onun ıcın deneyemıyorum

Bende 3/9 numara var babam 5'li yaptırak diyor aynı numara denk gelse alıp kendim eklerdim. Küçük 5'li ile büyük 4'lü aynı işi yapar zaten. Geçen sanayide bizim traktörlere eşdeğer Hatta'ta 5'li takmış

Bende 3/9 numara var babam 5'li yaptırak diyor aynı numara denk gelse alıp kendim eklerdim. Küçük 5'li ile büyük 4'lü aynı işi yapar zaten. Geçen sanayide bizim traktörlere eşdeğer Hatta'ta 5'li takmış

kucuk pulluk ıyı olur ınce kıyar kezegı erıtmesı kolay olur hem buyuk yer goturur hemde ıslemesı rahat olur yanı mazot tasarrufu olur tabı derın surulmesı gerekıyorsa topragı o ayrı konu

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün