Babamla tarla yolculuğu :)

Hepinizden Allah razı olsun. Herkesten alıntı yapamıyorum :) Şahin babam çılgın sürer el gazını çeker duruncada bırakmaz mibzerin tekerini beton köprünün kenarında bırakıyorduk. Sağol Yusuf abi 78 yaşında 114 kiloydu 98'd düştüm diye dert ediyor. Enes abi senin tarla iyi yerde yolun sonunda sağa dönünce az ilerde zamantı ırmağı var. Teşekkürler Sipahi arpa verimi güzeldi dönümde (1000)m,2 25 teneke çıktı diğer yıllara göre daha iyiydi şükür. Aleyküm selam Serdar kardeşim. :)

Allah uzun ömürler versin amcama :)
Yanlış anlama abi ama Bizim bu kayserinin 1935-1940 kuşağı çifçileri traktöre merakı ne zaman bitecek valla çok merak ediyorum :)

Ömrü uzun olsun dedemi bıraksam benden önce çite gidecek sabahlara kadar hiç gelmeyecek ayda 1 defa motor ile araziyi gezmezse hastalanıyor adamcağız :)

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Allah uzun ömürler versin amcama :)
Yanlış anlama abi ama Bizim bu kayserinin 1935-1940 kuşağı çifçileri traktöre merakı ne zaman bitecek valla çok merak ediyorum :)

Ömrü uzun olsun dedemi bıraksam benden önce çite gidecek sabahlara kadar hiç gelmeyecek ayda 1 defa motor ile araziyi gezmezse hastalanıyor adamcağız :)

Yanlış anlaşılacak bişey yok aynen doğrudur sabah 5'te kalkar tarlaya gider hevesle biniyor traktöre yakın köyden arkadaşıda Mf aldı ikiside biz gideriz tarlaya diyorlar :). Allah cümlesine uzun ömürler versin.

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99
Yanlış anlaşılacak bişey yok aynen doğrudur sabah 5'te kalkar tarlaya gider hevesle biniyor traktöre yakın köyden arkadaşıda Mf aldı ikiside biz gideriz tarlaya diyorlar :). Allah cümlesine uzun ömürler versin.
Amin..benim dedemde 94 yasinda daha gecen seneye kadar bugday çiniklerdi..Hic yerinde duramaz baharda kuzu guder masallah..Allah buyuklerimizi basimizdan eksik etmesin..😉

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün