Satılık 640 İlanı

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Daha önce 3000 lik Ford traktör paylaşmıştım orjinal haliyle duruyordu.

Şimdi ise bir 640, sanırım en pahalı 640 bu.

Eski ama çok orjinal bir traktör daha...

Böyle traktörleri seviyorum.;)

x16_384144593wgh.jpg

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...fiat-2200-saatte-kapali-garaj-384144593/detay

Çok pahalı. O traktörün o saatte olması zor. O saatteki bir traktörün yazısı deforme olmaz, ön takım dağıtması zor, niye hidrolik direksiyon takıldı. Marş motoru koruma kapağı yok, acaba niye. Şase boyaları zaten o traktörün 10000 saati devirdiği anlatıyor. Kısaca en fazla 20 bin lira eder.
Aynen jant boyaları da inandırıcı değil orijinal degil boyanmış parlak beyaz..

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Bizim yan köyde bu abinin var çok temiz kaç saatte bilmiyorum çokça titiz birisi.Kavun satmaya gelirdi eskiden beklerken sürekli traktörü siler kontroller yapardı.Motor kısmında dahi en ufak toz bile bulamazsınız o derece temiz bakıyor halen aynı kişide traktör saatini bilmiyorum.Ama bu janattaki beyazlık güneşten hafif sararmisti.Bu boya orijinal olmayabilir...

• Beğen
Tepkiler: ENES4422

Motor temiz ama fiyat uçuk.ona tercihen bu fiyata 70-56 da bulunur.hatta belli olçude levyesiz 80-66.jantlar boyalı.bukadar beyaz kalması imkanı yok.yenilerin bile boyaları 3 senede dökülüyorken..kaporta boyası orjinal olabilir.oda pasta cilalıdır.

Jantlar boyalı kaporta orjinal. Mazotla silinmiş. Bende mazotlu bezle silerim işler bitince, hatta bazen gençler pasta cila çektim zanneder:D