case jx65c kubota m6040

Aynen abi [emoji13] [emoji13] pulluk batmayınca yeni espri [emoji13] [emoji13]

Japonlara inanıyorum iyi mal yaparlar. Disiplinli işine sadık adamlardır eğer Japon yapmışsa iyi olma ihtimali kötü olma ihtimalinden yüksektir diye düşünüyorum (sadece tahmin iş yapmadım kubotayla)..

Yanlis bir dusunce. Japan yapti diye iyi olcak diye bir durum yok. Iyi olmasi sizin ihtiyaclarinizi karsilayabilmesidir. Her traktorun artilari ve eksileri var kubota ninda bircok artilari vardir. Onemli olan. Sizin isinize uygun bir traktor secimi.

Ne case nede Kubota için karşılaştırma yapılacak bir durum yok çünkü video düzgün değil kubotanin rampa çıkışında kullanıcısı olarak bi sıkıntı görmedim ama case ve newholland lara göre frenleri çok iyi en azinda rampa aşağı tepe taklak olma ihtimali yok

Burda Kubota karalama niyetim yok Japon işi kibar ve sağlam olur. Bütün markalarda ilk seride sıkıntı çıkabilir bunlar değerlendirilerek düzeltme yoluna gidilir.

CASE'nin pulluk hiç batmıyorki.Yakılan mazota yapılan işe yazık.

Videonun sadece Kubotanın Casenin üstüne binmeye çalıştığı 5 saniyelik kısmını izlediniz galiba :) Daha ne kadar batıracak aynalar görünmüyor. 65 beygirlik motorun 5li pulluğu şaseye kadar gömmesi mi gerekiyor. Sırf Caseyi eleştirmek için yarım yamalak izleyip yorum yaptığınız belli...

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk

bayılerın ıs guzarlıgı ıste 16 valf turkıyede tek dıye dıye ıyı sattılar 32 valfde olsa motorda ıs olmayınca olmuyorr
Siz neye dayanarak motorda iş olmadığını söyleyip yorumları okuyan kişileri yaniltiyonuz bu kadar marka fanatikligi yapmayinda insanlar yanilmasin sanki case motor frenleri bile tutmuyor be en yakın akrabam case puma serisinden aldı motorla iki yılı tamamlayamadı frenleri motoru ayrı ayrı problem sonuç gitti tumosanla takas yaptı işte varsa çevresinde Kubota ile ilgili böyle birşey e şahit olan söylesin vatandaş doğru bilgilensin söz konusu video hiçbir şey göstermiyor şoförler bir kere şov peşinde....

Siz neye dayanarak motorda iş olmadığını söyleyip yorumları okuyan kişileri yaniltiyonuz bu kadar marka fanatikligi yapmayinda insanlar yanilmasin sanki case motor frenleri bile tutmuyor be en yakın akrabam case puma serisinden aldı motorla iki yılı tamamlayamadı frenleri motoru ayrı ayrı problem sonuç gitti tumosanla takas yaptı işte varsa çevresinde Kubota ile ilgili böyle birşey e şahit olan söylesin vatandaş doğru bilgilensin söz konusu video hiçbir şey göstermiyor şoförler bir kere şov peşinde....
16 valf diye bayılmaz çok çeker diye milleti kandıran bayiler varken ben mi milleti yanıltıyorum. Tam tersi milleti uyandırıyorum. 16 valf olması bişeyi değiştirmiyor. Çekişi normal bir motor. %100 japon malı olunca uçucak sanki. Videodaki adam kim bilir nasıl bir beklentiye girerek aldı kubotoyı bayiler yüzünden. Ayrıca her marka arıza yapabilir. Casenin kronik fren sorunu yok bildiğim kadarıyla.

• Beğen
16 valf diye bayılmaz çok çeker diye milleti kandıran bayiler varken ben mi milleti yanıltıyorum. Tam tersi milleti uyandırıyorum. 16 valf olması bişeyi değiştirmiyor. Çekişi normal bir motor. %100 japon malı olunca uçucak sanki. Videodaki adam kim bilir nasıl bir beklentiye girerek aldı kubotoyı bayiler yüzünden. Ayrıca her marka arıza yapabilir. Casenin kronik fren sorunu yok bildiğim kadarıyla.
Bugün hangi marka ya gidersen git markasını pazarlayabilmek için kendi markasının üstün farklı olan özelliklerini ön plana çıkartır diğer markalar i küçümser burada biz kullanıcıların uyanık olması gerekir ben newholland 54 c kullanıyorum şimdi yanına Kubota MK 5000 aldım daha bir ay oldu 16 valf 4 silindir farklılığını yaratıyor daha alalı bir ay oldu tecrübe sahibi oldukça olumlu olumsuz yanlarını burada paylaşmak bilgi vermek yapılan yanlışi başkalarının da yapmaması için buradayız söz konusu video hiçbir şey göstermiyor...

Akrabanızdaki Cade Pumanın hangi modeliydi? 6 silindir en az 130 beygir Pumayı beğenmeyip Tümosanla takas etmekle baya mantıklı iş yapmış :D Servisten memnun kalmayıp marka değiştirilebilir ama çözülmeyecek sorun değil bence. İnşallah pişman olmaz..

Ayrıca videoda şov yapmaya çalışan Kubotanın şoförü. Farkındaysanız Kubota önce yetişmek için pulluğu kaldırdı, yetmedi öndekinin üstüne binmek için aynı işlemi devam ettirdi. Yoksa Casenin şoförü gayet iyi gidiyordu...

Burada kibarlık ve sağlamlık la ilgili bir durum yok hele çıkmış bir sıkıntı hiç yok Kubota nin bu modeli ise piyasaya yeni çıkmış bir seri de degil dir

Kibardan kasıt adamlar 50/ 70 hp traktörü kaportayı şişirip ceviremeyeceği kocaman tekerler takıpta 110 hp gibi piyasaya sürmüyorlar manasında. Yoksa senin traktörün bana fayda/zararı yok.

arkadasın puma almıs ve tumosan ıle takas yapmıs komık olmayın bu kadar puma serısı dedıgınız traktorun ıkıncı elı ıkı tane sıfır tumosan alır nasıl bır takas oluyor anlamıs deılım sırf fırenıne bakıp bır traktore yorum yapabılıyorsanız sdf gurubu sızın kubotadan cok cok ıyıdır sızın mantıktan bız cıfcı arkadaslarımızın 16 valf hıkayesı ıle kandırılmasını bayılerın bu duzenbazlıgını bozmaya calısıyoruz kubota kotudur dıye bırsey soylemedım yazıları okuyun ıstersenız her traktorun kendıne has ozellıgı vardır kubotanında en buyuk ozellıgı manevrasıdır bana gore dar alan larda ıslerı olanlar ıcın uygundur kubota traktör tercıh etmıssınız hayırlı olsun sızde kubotanın ıyı yonlerını anlatınkı burada bızde dıyelım kı kubota sadece 16 valften ıbaret deılmıs dıyelımm

ayrıca ben 65c kullanıyorum koyumde 3 tane c serısı var bolgemız ormanlık batı karadenız bolgesıdır frenlerınden ozellıkle cok memnunum kotu yanı frene basınca 4 cekere almıyor ama frenlerı kullandıgım dıger traktorlerden cok yumusaktırr ısınıpta tutmazlık yaptıgını hıc goremedım

ve sımdı nete bakktım case puma serısı traktorun hurdası 200 bın tl yı geckın sızın arkadas pumayı takas ettıgıne emınmısınız

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...den-cok-temiz-caseih-puma-180-368681728/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-tan-2008-model-case-puma-180-375704709/detay

ayrıca ben 65c kullanıyorum koyumde 3 tane c serısı var bolgemız ormanlık batı karadenız bolgesıdır frenlerınden ozellıkle cok memnunum kotu yanı frene basınca 4 cekere almıyor ama frenlerı kullandıgım dıger traktorlerden cok yumusaktırr ısınıpta tutmazlık yaptıgını hıc goremedım

ve sımdı nete bakktım case puma serısı traktorun hurdası 200 bın tl yı geckın sızın arkadas pumayı takas ettıgıne emınmısınız

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...den-cok-temiz-caseih-puma-180-368681728/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-tan-2008-model-case-puma-180-375704709/detay
Traktorun markası jx max pro 110 luk caseymis sonuç olarak fren problemi elektronik arızaları servisin kalıcı çözüm bulamaması yüzünden marka kalitesi olarak daha düşük olmasına rağmen tumosanla takas yaptılar tercih sebebi olarak servisler çok etkili oldu daha önce dediğim gibi video da ne case nede Kubota hakkında yorum yapacak birşey yok ama buna rağmen marka fanatikligi yapmanın anlamı yok evet dediğiniz ve en başta benimde dediğim gibi kullandığımız markaların iyi kötü yanları hakkında bilgi vermek almak bilgilendirmek amacıyla buradayiz

• Beğen