CASE C SERİSİ LİFT-O MATİGİ ELEKTRONİK YAPABİLİRMİYİZ..

Çekerin yerini inceledim alttan motor koymak zor ayrıca su girme ihtimalide var. Hidrolik kolunu dışardan kumanda olayınıda düşünüyorum arkadan bağlantı yapsak içerdeki derinlik ayar koluda hareket ediyor o sıkıntı değilde dışardan bağlantılı olunca içerden hareket vermek gerekince motor elektrik olmayınca zorlar onun içinde içeride düğme planlıyorum bakalım.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk

İyi de bizim traktorlerde disli ile gecis mevcut yag cikisi ile nasil olacak peki

16736456_10155025553304921_937695052_n.jpg

bu fotograf c serısı 4 ceker otomatık gecıs ve yag basınclı lıft automatık uygulanmıs fotograf bır kac fotograf daha vardı detaylı yanlızca bunu bulabıldım uygulayan kısı cekere devreye alırken sert gecıslerde sorun olmaması ıcın yay koydugunu soylemıstı ve ayrıca frene basıldıgında 4cekere alma ve ekranda ceker ıkazını yaktıgını soylemıstı bizde bu uygulamayı ornek alırsak yapabılıriz gıbı gelıyor

Ekli dosyayı görüntüle 17049

bu fotograf c serısı 4 ceker otomatık gecıs ve yag basınclı lıft automatık uygulanmıs fotograf bır kac fotograf daha vardı detaylı yanlızca bunu bulabıldım uygulayan kısı cekere devreye alırken sert gecıslerde sorun olmaması ıcın yay koydugunu soylemıstı ve ayrıca frene basıldıgında 4cekere alma ve ekranda ceker ıkazını yaktıgını soylemıstı bizde bu uygulamayı ornek alırsak yapabılıriz gıbı gelıyor

maliyeti ne kadar bir bilginiz varmı**