CASE C SERİSİ LİFT-O MATİGİ ELEKTRONİK YAPABİLİRMİYİZ..

Sizin aklınızda bir yöntem var mı

liftomatigin kollarda ileri geri ittigi bir parça var yay sayesinde ileri geri hareket ediyor,yayı çıkardım elimle çok rahat ileri geri yaptıgımda kollar kalkıp iniyor.oraya aklıma ilk gelen araçlarda kullanılan merkezi kilit motorlarından oraya monte etmek geldi.ordaki parçayı hareket ettirir. merkezi kilitin itme çekme kuvveti baya iyi bu işi halleder gibi geldi geliyor.ama akıl akıldan üstündür birde sizler nasıl bir sistem düşüyorsunuz görmek istedim.

liftomatigin kollarda ileri geri ittigi bir parça var yay sayesinde ileri geri hareket ediyor,yayı çıkardım elimle çok rahat ileri geri yaptıgımda kollar kalkıp iniyor.oraya aklıma ilk gelen araçlarda kullanılan merkezi kilit motorlarından oraya monte etmek geldi.ordaki parçayı hareket ettirir. merkezi kilitin itme çekme kuvveti baya iyi bu işi halleder gibi geldi geliyor.ama akıl akıldan üstündür birde sizler nasıl bir sistem düşüyorsunuz görmek istedim.

daha fazla güç gerekiyorsa cam kriko motoru ve sonsuz civatayla daha güçlü ileri geri kuvveti elde edebilirsin belki

Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi olur yanlız araya bir adet mini röle koymak lazım kumanda beynini yakmaması açısından ondan sonra uzaktan kumanda iledet kaldır indir mis gibi traktörün garantisi bitmedi bitse girisecem çeker uyarı ışığınıda aktif edecem.