Muro Şimdiden 1 Milyonu Aştı

murobilet.jpg

MURO 1 MİLYONU AŞTI

5 Aralık Cuma günü 235 kopya ile 350 salonda gösterime giren “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmi ilk 6 gününde 1 milyon izleyici sayısını aştı.
İlk 3 günde 390.573 izlenen “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filminin seyirci sayısı katlanarak artıyor. İkinci 3 günde yaklaşık 620bin izleyiciye ulaşan “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmi, 1. haftasını tamamlamadan 1 milyonu aşkın sinemaseverle buluşmuş oldu.

Bayram tatili nedeniyle sinema salonlarından net ve sağlıklı bilet sayısının alınamadığını da kamuoyuyla paylaşma gereği duyuyoruz. Filmin izlenme sayısıyla ilgili en sağlıklı veriler pazartesi günü basın ve kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Ynt: Muro Şimdiden 1 Milyonu Aştı

arkdaşlar bende gittim ama komik ama hoş bi film değil pana film firması nasıl böyle bir sinema filmi çekmiş anlamıyorum insanı fuhuşa ekstaziye alkole barlara. vs şeylere çok özendiriyo benim düşüncem bu yönde

Akif Göktas link=topic=10423.msg109660#msg109660 date=1229282886' Alıntı:
arkdaşlar bende gittim ama komik ama hoş bi film değil pana film firması nasıl böyle bir sinema filmi çekmiş anlamıyorum insanı fuhuşa ekstaziye alkole barlara. vs şeylere çok özendiriyo benim düşüncem bu yönde
senın ıcınde yapmak varsa bunları bılemem

ben arog ve muroyu izledim arogtaki zekice yapılan espriler ve şakalrdan sonra muro çok bayat geldi açıkçası beğenmedim ve muro ya giden çoğu arkadaşım da aynı şeyi düşünüor
sonuç: Hüsran!