Deut fahr 5115 4g yeni aldım sizce nasıl traktör

Uygulamayı yeni kullanıyorum onun için tek foto attım traktörü işe koştuğum zaman bol bol video ve fotoğraf atıp bilgilendiricem almayı düşünen olursa bi nebze faydamız olursa ne mutlu

hayırlı olsun güçlü bir traktör tabi tek istediğiniz güç ise bu açıdan sizi memnun eder ama kullanışlı bir traktör değil tabi bu benim fikrim nasıl desem bunlarda benim bildiğim power shuttle yok kabin dar,insan sanki çukurda kalıyor koltuğuna oturunca,hidrolik ayarları çok hassas yani istediğiniz ayarı yapmak için biraz uğraşmanız lazım ve bu tarktörü sıraya ekilen bitkilerde kullanacağım derseniz yani iz genişliğini düşürecek olursanız biraz sıkıntı çekersiniz zira ön tekerlerde diğer traktörlerde olduğu gibi bir göbek kısmı yok uğraşmanız gerek ayarlamak için yakıt konusuna gelince bunlarda deutz motor kullanılmıyor yani diğer deutz traktörlere göre fazla yakar vs...

Bende tam aksini düşünüyorum.deutz motora gore samenin gelistirilmis farmotion motoru daha az yakacaktir.Ayrica ayni beygirde same ve deutz motorlari ayni sartlarda denenmistir.same motorlu daha ay yakmistir.modeller same explorer3 100.same silver 100.4.biri 2012 model digeri 2004

Bende tam aksini düşünüyorum.deutz motora gore samenin gelistirilmis farmotion motoru daha az yakacaktir.Ayrica ayni beygirde same ve deutz motorlari ayni sartlarda denenmistir.same motorlu daha ay yakmistir.modeller same explorer3 100.same silver 100.4.biri 2012 model digeri 2004

İkisindede deutz motor var 2012 modelinde tcd motor, 100.4 silverde de 1000.4 motor var

Görkem bir yanlisin var.explrer 3 85 ve 100de deutz ama sonraki explorr 3 90 ve 105 de samenin motoru var.Benim samede 1000.4 var.o deutz motor olmuyor.sizin motorlarda ag deutz yazar ama bizimkilerde oyle yazmiyor.zaten motor bloklari farkli.

Şimdi internetten baktim 1000.4 sdf motoruymuş haklisin Murat Abi deutz ag degilmis. bu yeni nesil farm motion motorlardan daha memnunlar deutz ag motorlarina göre yakitta [emoji3]

Şimdi internetten baktim 1000.4 sdf motoruymuş haklisin Murat Abi deutz ag degilmis. bu yeni nesil farm motion motorlardan daha memnunlar deutz ag motorlarina göre yakitta [emoji3]

Dedim eminim ama terettud ettim.Eger bakarsan blok farkli yag giris yerleri bile farkli.Farmotion lar commanrail olunca dahada ekonomikler