Deut fahr 5115 4g yeni aldım sizce nasıl traktör

Arkadaşım ben senin 3 misli yer çalışıyorum 2 traktörle bende mısır buğday arpa ayçiçeği yem bitkileri ekiyorum bir traktör yılda 1000 saat çalışmalı ki aldığına değsin

Mesela bende bag var hasat zamanı bir ay kesim yapıyorum bağdan serim yeri 17 kilometre sence bir traktör yada iki traktör bunun altından kalkabilirmi ne yapmam gerekiyor her yıl 110 dönüm bağ işlerken insanlardan traktörmü dileniyim

Bende bağ yok fakat 1500 dönüm 2 traktörle çok rahat işleniyor munavebe ekimi yapıyorum 120 dönüm damlama sulama mısır ekiyorum 80 dnm arpa 80 dnm yem bitkisi 600 buğday 600 de ayçiçeği

Bende bağ yok fakat 1500 dönüm 2 traktörle çok rahat işleniyor munavebe ekimi yapıyorum 120 dönüm damlama sulama mısır ekiyorum 80 dnm arpa 80 dnm yem bitkisi 600 buğday 600 de ayçiçeği
İşte burada farklılık oluyor buğday ayçiçeği işlemesi olmuyor mısır damlama bizde damlama değil damlama olmayınca ara yarma işlemi gübreleme işlemi set işlemi ark yapma derken mısırla sulamaya kadar traktörler içinden çıkmıyor ki bunun yanında bağ var her haftanın iki günü ilaç atımı ayriyetten işlemesi zeytin arası işlemesi benden olsun