Case farmall 95c ve 105c

Arkadaşlar casenin farmall 95c yada 105c modellerinden birini almak istiyorum.kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar varsa bu traktörler yakıt çekiş fiyat konfor vb özellikleri nasıldır

Bence bu serinin en ideali 95c olanı. Çünkü kalıbı buna uygun gibi. Ama yapacağın işte önemli. İşinde 99 bg için ideal ise iyi. Çoğu kimse 105c ideal olduğunu düşünüyor. Çünkü 115c ile arasında değerler olarak çok fark olmadığını düşünüyorlar. Ama bence traktör yapısı zorlar. Yapacağın iş, belirleyici olur.

Kesinlikle 105C teknik donanım olarak 115c nin değerleri ile hemen hemen aynı.2.5 yıldan buyana 75c kullanıyorum.ikinci traktör case marka sıfır alacaksam kesinlikle 105c alirım.ha bu arada edirne ilinde sahibinden.com da case maxxum 100 lük var 2700 saatte.120 bin yazıyor.peşin para güzel bir paraya alınır diye düşünüyorum.değerlendirilebilir.bu soğuk havada güzel pazarlık olur.

Kesinlikle 105C teknik donanım olarak 115c nin değerleri ile hemen hemen aynı.2.5 yıldan buyana 75c kullanıyorum.ikinci traktör case marka sıfır alacaksam kesinlikle 105c alirım.ha bu arada edirne ilinde sahibinden.com da case maxxum 100 lük var 2700 saatte.120 bin yazıyor.peşin para güzel bir paraya alınır diye düşünüyorum.değerlendirilebilir.bu soğuk havada güzel pazarlık olur.

Yavaş gaz veren 115c alır hızlı gaza basan 105c alır. :)

• Beğen
Tepkiler: Enessev1m

İskender abiye katılıyorum o seriide en uygun model 105C. 115C ile arasında 7 hp güç farkı olmasına rağmen tork değerleri birbirine çok yakın. Yalnız ilandaki Maxxum 100 ederinden çok pahalı. Üzerine biraz daha katıp 6020 Elite veya Maxxum 110 alınabilir.

İskender abiye katılıyorum o seriide en uygun model 105C. 115C ile arasında 7 hp güç farkı olmasına rağmen tork değerleri birbirine çok yakın. Yalnız ilandaki Maxxum 100 ederinden çok pahalı. Üzerine biraz daha katıp 6020 Elite veya Maxxum 110 alınabilir.

Tamamen katılıyorum, 100 luk maxxum için fiyat yüksek, o paraya NH6020 Elite daha uygun olur ya da biraz daha verip maxxum 110 alınabilir.

Bence de 105C daha iyi gibi.

115 c sahibiyiz bayi ön tarafa ilave 2 tane on ağırlık verdi traktor ağır ekipman ile çok rahat çalışma ya basladi. İlave ağırlık olmadan 1400 kg gübre ve makina ile de önler kalkmadı ilave ağırlık olmadan potinger ile biraz zorlaniyordu önler kalmasa bile hafif bayırda kalkacak gibi oluyordu şimdi önde 400 kg ağır lik oldu. Ağır ekipman ile iş yapmak gayet rahat