[GoPro] Wheat Harvest 2016 ++New holland tc5070++ //in Cab// (Güneşli günlerden)

Yeni bir seri başlatmaya karar verdim, 2016 sezonunun kabin içi görütülerini yayınlayacağım biraz uzun olacak bu seriler;)
video ilgi görürse çok geçmeden "in cab" serisine devam edicem
[video=youtube;xyJQuHakCZI]https://www.youtube.com/watch?v=xyJQuHakCZI[/video]

İyi Seyirler...

Yeni bir seri başlatmaya karar verdim, 2016 sezonunun kabin içi görütülerini yayınlayacağım biraz uzun olacak bu seriler;)
video ilgi görürse çok geçmeden "in cab" serisine devam edicem
[video=youtube;xyJQuHakCZI]https://www.youtube.com/watch?v=xyJQuHakCZI[/video]

İyi Seyirler...

Görkem eline sağlık çok güzel olmuş. Madem seri yapacaksın bir tavsiyede bulunmak istiyorum müsadenle.

-Mümkünse hepsi aynı süreli olsun,
-Mümkünse kısa bir jenerik varsa elinde her videonun başına koy.

Profesyonel seri videolar çoğunlukla aynı sistem oluyor. Tabi benimki sadece bir öneri, başarılar dilerim.:)

Baba arabagı fuullemeden gitmiyor :) erken Ekim yapıyorsunuz galiba teker izleri ve yer yer yatmalar var kök bogazı girmiş görkem kameragı birkaç günlüğüne ver çekim yapalım özeldim valla :)) güzel paylaşım [emoji1303]

Görkem eline sağlık çok güzel olmuş. Madem seri yapacaksın bir tavsiyede bulunmak istiyorum müsadenle.

-Mümkünse hepsi aynı süreli olsun,
-Mümkünse kısa bir jenerik varsa elinde her videonun başına koy.

Profesyonel seri videolar çoğunlukla aynı sistem oluyor. Tabi benimki sadece bir öneri, başarılar dilerim.:)

Teşekkürler Enes Abi tavsiyelerine uymaya çalışacam :)

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Baba arabagı fuullemeden gitmiyor :) erken Ekim yapıyorsunuz galiba teker izleri ve yer yer yatmalar var kök bogazı girmiş görkem kameragı birkaç günlüğüne ver çekim yapalım özeldim valla :)) güzel paylaşım [emoji1303]

Teşekkürler Şadan Abi, bizde fullenir araba %90. Biçer hiç durmaz yemek saatinde ve araba dolana kadar direksiyona geçerim peder eve araba boşaltmaya gitmez belinden dolayı ben araba çekerim eve :D erken başlıyoruz geç bitiyo ekim;) Sanada bir prodiksiyon yapalım en kalitesinden :)

Görkem kardeş Vallah çok başarılı bir çekim olmuş sonuna kadar izledim [emoji4] sizde 1 dekar kaç metrekare ve kaç dönüm oluyor yöreden yöreye değişiyor.. Bu arada bu tarla bayağı uzunmuş kaç dekar ve bölgenizde tarlalar hep böyle büyük müdür yoksa parçalı tarlalar var mı bu arada kabin içi videoların devamını bekleriz izlemesi zevkli oluyor..[emoji4]

Görkem kardeş Vallah çok başarılı bir çekim olmuş sonuna kadar izledim [emoji4] sizde 1 dekar kaç metrekare ve kaç dönüm oluyor yöreden yöreye değişiyor.. Bu arada bu tarla bayağı uzunmuş kaç dekar ve bölgenizde tarlalar hep böyle büyük müdür yoksa parçalı tarlalar var mı bu arada kabin içi videoların devamını bekleriz izlemesi zevkli oluyor..[emoji4]

Teşekkürler Gürcan kardeş, 1 dönüm=1000metrekare videoda 2 tarla var ayrı ayrı 140 ve 100 dekar daha büyükleri var genelde büyük tarlalarımız tabi ufaklarda var ama az %5 bile değildir iyi iş kaçıyo büyük tarlada :)

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç