Case amma ne case (maxxum 130)

hayırlı olsun bugra ıyı gunlerde kullan tn ne oldu duruyor mu ? ekim dikim işlerinde bu buyuk gelır :D

Sağolasın. Tn değil t4040 duruyor o olmazsa halim harap bu biraz ağır abi :)

Hayirli olsun mükemmel makina bunlar

Sağol fatih abi bi John deere değil ama John deere de çok pahalı

Sağolun teşekkür ederim

Hayırlı olsun güzel makineler

Sağol teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum

hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız inşallah

Sağolun inşallah

Hayırlı olsun abi iyi günlerde kullanırsın inşallah, bu makinenin şanzımanı nasıl acaba? Cvt mi o joistiği makineye hareket vermek içinde kullanıyor musunuz yoksa el gazı tarzı bir şey mi o aynı zamanda

Sağolasın şanzıman cvt değil 17 ileri 16 geri şanzıman var. O joystik el gazı. yanda siyah küçük joystik de damper çıkışlarının joystiği

hayırlı olsun case candır gerisi heyecandir[emoji1]

Sağolun Case donanımlı bi makina ama marka fanatikliği yapmayada gerek yok bence. kafamıza göre bi John deere bulamadık bunu bulduk kaçırmadık bizde

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın, güle güle kullanın.

Sağol ercan abi inşallah. Çok teşekkür ederim

Buğra kardeş bu makina john deere yi çok aratmaz bence gönlünü ferah tut çünkü hem hp olarak hem tork olarak hem şanzıman olarak hem konfor olarak ideal seviyede bir traktör. Güle güle kullan herhangi bir problemi çıkmazsa (inşallah çıkmaz) performans olarak çok mutlu edecektir diye düşünüyorum.

Buğra kardeş bu makina john deere yi çok aratmaz bence gönlünü ferah tut çünkü hem hp olarak hem tork olarak hem şanzıman olarak hem konfor olarak ideal seviyede bir traktör. Güle güle kullan herhangi bir problemi çıkmazsa (inşallah çıkmaz) performans olarak çok mutlu edecektir diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim yorum için. Böyle teknolojik makinalar kullanmak hoşuma gidiyor iş gibi değilde hobi gibi geliyor:)

Hayırlı olsu güle güle kullanın

Sağolun teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun

Hayırlı olsun güzel makine :)

Sağolasın görkem

Hayırlı olsun abi Maxxum 110 çok sevdiğim bi makinaydı sen abisini almışsın :) T6000 serisine bakarak daha donanımlı makina. Joystick'e sahip olması daha şık gösteriyor. Benim en çok Maxxum 100 modeli hoşuma gidiyordu 4500 cc Cummins motora sahip fakat en büyük eksiği standart 24x24 elektronik Hi-Lo şanjımana sahip olması. Yarı otomatik şanjıman seçeneği yurtdışında 2011 model ve üzeri Maxxum 100'lerde var fakat o modelleri ülkemize getirmediler..

Hayırlı olsun abi Maxxum 110 çok sevdiğim bi makinaydı sen abisini almışsın :) T6000 serisine bakarak daha donanımlı makina. Joystick'e sahip olması daha şık gösteriyor. Benim en çok Maxxum 100 modeli hoşuma gidiyordu 4500 cc Cummins motora sahip fakat en büyük eksiği standart 24x24 elektronik Hi-Lo şanjımana sahip olması. Yarı otomatik şanjıman seçeneği yurtdışında 2011 model ve üzeri Maxxum 100'lerde var fakat o modelleri ülkemize getirmediler..
Bize layık görmemiştir Türk traktör