5.Trakkulüp Trakya buluşmasına katılacak arkadaşlar.

Trakyalı olupta 10 kişi toplanırsak koskoca trakkulübe trakyalılar olarak mahcup oluruz diye düşünüyorum.

Tabi ki aynen.konu sitede takip ediliyor.işi ve zamanı uyanların mutlaka katılacağına inanıyorum.forumu kaç yıldır aktif kullanmama rahmen,önceki buluşmalara zamanlama uymadığı için katılamadım.bu sefer katılmak istiyorum.bölgemizdeki arkadaşlarla tanışıklığımız olur.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Pazar gününe denk gelmesi konusunda talep var sakınca yoksa pazar gününe denk getirilir.pazar gününe dek gelmesinde olumsuzluk varmı?ayrıca trakyalı arkadaşlar kesin gelicem diyenler bukadar mı?

İskender abim yorumlara bakaraktan çoğu arkadaşa pazar günü daha uygun görünüyor.Yer olarakta Nuray abi olsun sen olsun Hamitabatta olsun diyor çoğunluk.Tarihide 29 Ocak belirleyelim derim.Konuyu başlattığın ilk mesajı düzenleyerekten kesin geleceklerin isimlerini ekle derim.Trakya ekibi ve yeni gelecek arkadaşlar anca toparlanır.Böylece birkaç güne aşağı yukarı gelecek kişi sayısı çıkmış olur.Sizde ona göre lokantaya bildirim yaparsınız opsiyonlu olaraktan.Saat 11'de ortak bir yerde buluşulup arabalarla mekana geçeriz.Kısmetse ordayım.

İskender abim yorumlara bakaraktan çoğu arkadaşa pazar günü daha uygun görünüyor.Yer olarakta Nuray abi olsun sen olsun Hamitabatta olsun diyor çoğunluk.Tarihide 29 Ocak belirleyelim derim.Konuyu başlattığın ilk mesajı düzenleyerekten kesin geleceklerin isimlerini ekle derim.Trakya ekibi ve yeni gelecek arkadaşlar anca toparlanır.Böylece birkaç güne aşağı yukarı gelecek kişi sayısı çıkmış olur.Sizde ona göre lokantaya bildirim yaparsınız opsiyonlu olaraktan.Saat 11'de ortak bir yerde buluşulup arabalarla mekana geçeriz.Kısmetse ordayım.
Alper e katılıyorum tarihi kesinleştirelim hepimiz işimizi ona göre organize ederiz. Bende 29 ocak tarihini destekliyorum.

Arkadaşlar buluşma ile ilgili paylaşımlarınızı bu konu altında devam ettirirsek daha sağlıklı olacaktır.konunun dağilamaması açısından önem arzediyor.bu gün Nuray ağbey ile telefonda görüştüm.yemek yenilecek lokanta ile telefonda görüşmüş.lokanta 50 kişilik.kişi başı 200 gr sucuk veya köfte düşecek artı içecek meşrubat.20-25 tl olacak.azönce köye gidip lokanta sahibi ile yüzyüze görüştüm.kısmetse 29 Ocak Pazar günü olacaÄ£ını belirttim.lokanta o gün trakklüp üyeleri için hizmet verecek.köy kahvesineden sıcak çayımız ikram edilecek.bununla birlikte kesin olarak gelicek arkadaşların sayısı netlestirmeye çalışalım.

Arkadaşlar İstanbul'a kaç km buluşma noktası
4b6b0e8dbf85eb9e152c1ca260dea303.jpg