29 Ocak 2017 Trakkulup Trakya Buluşmasi Katılım Listesi

Merhaba arkadaşlar,
Bu sene düzenlenecek Geleneksel Trakkulüp Trakya buluşmamız 29 Ocak 2017 tarihinde Kırklareli / Lüleburgaz Hamitabat köyünde Nuray abi ve İskender arkadaşımızın öncülüğünde ve BAYER firması sponsorluğunda düzenlecek. Hava vb şartlarda çok elzem bir durum oluşursa durumu tekrar gözden geçirip yine sizlere bilgilendirme ev sahibi arkadaşlarımız tarafından yapılacaktır. Bu konuyu katılımcı listesini netleştirip organizasyonu düzenleyecek üyelerimize yardımcı olması adına açıyorum. Diğer buluşma konularında muhabbete devam edilebilir. Sizden ricamız bu konuya sadece katılım bilginizi ve gelecek üye arkadaşlarımızın isimlerini yazmanızı rica ediyorum. Sizden bilgi geldikce takip edebildigim mesajlardan isimleri listeye ekleyecegim. Saat 12:00 gibi detayları arkadaslar tarafından iletilecek mekanda bulusmayi planliyoruz. Organizasyon komitesinde yer alan Nuray abi ve İskender arkadaşımızın çabaları ve girişimleri sonucu Tüm organizasyonumuzun ana sponsorluğu BAYER firması tarafından üstlenildiğini yukarıda aktarmıştım.
Fakat mekanımızın kapasitesi sebebiyle katılım kontejanımız 60 kişidir. Organizasyona katılım sağlayacak kimselerin Trakkulüp olması mecburidir. Hala üyemiz olmak icin zamanınız var.
Sizleri aramızda görüp , tanışmak ve sıcak bir ortamın parçası yapabilmek için bu organizasyonu düzenliyoruz.
Değerli katılımlarınız bizleri ve Bayer firması yetkililerini onurlandıracaktır. Eglenceli bir ortamın yanı sıra güncel ve son teknoloji ürünler ile ilgili bilgi sahibi olup bitki koruma ile ilgili güncel bilgiler ve ipuçları öğrenme fırsatı yakalayacaksınız.
Buluşma programı...:
11:45 Bulusma baslama saati
12:00 - 12:45 Bayer Mühendisleri tarafından ürünler ile ilgili bilgi aktarımı
13:00 - 13:45 Bilgi aktarımı sonrası soru-cevap bölümü
14:00 - 14:30 Üyelerin genel konularda önerileri ve serbest zaman
14:30 - .... Yemek ve çay zamanı

Katılımcı Listesi
1-Nuray abi
2-İskender
3-Ufukk
4-Alper4u
5-Umutmalkoc
6-Jitem
7-iskendersacan
8-ersenacar2234 +1
9-hayrabolulu
10-bulent2234
11-Göktürk
12-Deliorman
13-batuhan7066
14-Erkut Demirbaş
15-umedis
16-gokhAN
17-İsmail Tutar
18-sertackrbck
19-keskin 39
20-okannn
21-sabelyan
22-soneryavas
23-mrtylmz
24-eminelcin
25-mdincsay
26-Ahmet3939
27-garadayi
28-dogancan
29-tolga
30-seroglu
31-maviserf +1
32-gokhan
33-volkan39
34-bulent2234
35-sefiko
36-
37-atilla e
38-kerem kocaağa
39-Gürkan Özgüc
40-Semih Aydos

Son düzenleme:
Değerli katılımcılar ve katılımcı adayları. Sponsorumuzun Bayer firması olduğu bilgisi bugün bizlere ulaştı. Sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Katılım listesine dahil olmak için gec kalmayın. Organizasyon üyelerimize özeldir. Trakkulup üyesi değilseniz üye olmak icin elinizi çabuk tutun.
Teşekkürler

Değerli katılımcılar ve katılımcı adayları. Sponsorumuzun Bayer firması olduğu bilgisi bugün bizlere ulaştı. Sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Katılım listesine dahil olmak için gec kalmayın. Organizasyon üyelerimize özeldir. Trakkulup üyesi değilseniz üye olmak icin elinizi çabuk tutun.
Teşekkürler

Ufuk arkadaşın da belirttiği gibi 29 ocaktaki buluşmadaki yeme içme masrafları BAYER firmasına ait.ayrıca 29 0cak pazar günü lüleburgazdan HAMITABAT köyüne giderken yanıma trakklupten İsmail ve gürcanı arabayla götürcem. Şayet başka arkadaşlar varsa 2 kişi daha yanıma alabilirim

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Teşekkürler

Ufuk arkadaşın da belirttiği gibi 29 ocaktaki buluşmadaki yeme içme masrafları BAYER firmasına ait.ayrıca 29 0cak pazar günü lüleburgazdan HAMITABAT köyüne giderken yanıma trakklupten İsmail ve gürcanı arabayla götürcem. Şayet başka arkadaşlar varsa 2 kişi daha yanıma alabilirim