new holland TT4 serisinin power satıl ve mekik kolu

04.01.2015
908
159
izmir

TT4 serisinin power suhutle (nasıl yazılıyordu? :)) ve mekik kollu olanları varmış doğrumu?
Bir de mekik kolu olan debriyaja basarak mı ileri geri hareket ettiriliyor?

Tt4 serisi yerlinin ithali gibi düşünülebilir daha öncede yazıldı 4 piston olsa çok kullanışlı olurdu yine güzel tt mi yoksa tt4 mü daha iyi çekiyor bende merak ediyorum bizde tt65 var 2015 4 /8 li pulluk ile 1 seri ile ilk sürüm yapamıyor 4 piston olsa yapabilir

Tt4 serisi yerlinin ithali gibi düşünülebilir daha öncede yazıldı 4 piston olsa çok kullanışlı olurdu yine güzel tt mi yoksa tt4 mü daha iyi çekiyor bende merak ediyorum bizde tt65 var 2015 4 /8 li pulluk ile 1 seri ile ilk sürüm yapamıyor 4 piston olsa yapabilir
Sizin traktör o pulluğu nasıl cekemiyo anlayamadım. Ben 480 e 4/8 ünlü takıyorum hasattan sonra sürüm yaptım seri 1 ile cekiyo Tiger 55 te seri 1 ile çekiyo

Tt4 serisi yerlinin ithali gibi düşünülebilir daha öncede yazıldı 4 piston olsa çok kullanışlı olurdu yine güzel tt mi yoksa tt4 mü daha iyi çekiyor bende merak ediyorum bizde tt65 var 2015 4 /8 li pulluk ile 1 seri ile ilk sürüm yapamıyor 4 piston olsa yapabilir[/

Sizin traktörde sıkıntı olabilir mi o pulluk çok küçük tt65 i 5 yıl kullandık 4/11 ile çok iyiydi çok nadir 4 takviyeye düşerdi (kırmızı toprağımız yok [emoji4])

tt4 un sanzumanı case jx c serı ıle aynı dıye bılıyorum sadece motor farklı casede 4 tt 3 sorum su vıtes hızları dagılımı nasıl seri 1 4 takvıyeden hızlımı yavas mı tt ve newhollandlarda takvıye 4 serı 1 den serıdır 4 9 numara pulluk denedınız mı hıc

Bizde powershutle olan tt4.65 var 5li 9 nolu pullugu takviye 4 le sürüyor bazı yerlerde seri 1 le sürüyor motor daha 180 saat oldu açılınca vites farkedermi bilmiyorum motorun hiç bir yerini kurcalatmadim lda açılırsa 1 vites fazla çeker diyo tamirciler ama ben orjinallikten yanayım

Karadeniz'in toprağı sert 4x4 olduğu için patide yapamıyor mecburen takviyeye düşüyor td 75 ler bile buralarda ilk sürümleri 2/2 veya 2/3 ile ancak yapabiliyor bizim topraklar böyle
Onceki mesajda tt65 seri 1 de cekememe sebebini 3 pistona bulmuşsun. Td75 de takviyelerle sürüyormuş. Td nin 2\3 TT nin takviye 4 ten yavaş, Td 2\2 si TT nin takviye 3 ten yavaş. Td seri 1 TT nin nerdeyse takviye 4 gibi. Sizin topraklar sert bence de, TT65 hp 6 silindir olsa da bi yere kadar.

Bizde powershutle olan tt4.65 var 5li 9 nolu pullugu takviye 4 le sürüyor bazı yerlerde seri 1 le sürüyor motor daha 180 saat oldu açılınca vites farkedermi bilmiyorum motorun hiç bir yerini kurcalatmadim lda açılırsa 1 vites fazla çeker diyo tamirciler ama ben orjinallikten yanayım

Çok farkediyor 400-500 saat arası kendini gösteriyor motor bizimkisi 900 saatte
Ben de servise lda yı açalım iyi oluyormuş dedim yakıt artar dedi