üzüldüm bu habere.

hisarların sahibi bu şirketleri bi seviyeye getirmek için gerekli bilgi tecrübe ve ekonimiye sahipse.. bu kâr eden markayı
satmasının daha akıllı nedenleri illaki vardır.
bekleyip görecez..
hayırlara vesile olmasını dilerim..

Ben ekim ayında Mahindra'ya satılacağını biliyordum. Şirket zor durumdaydı. Büyük ihtimal kamyonetin satış miktarı yapılan yatırımı karşılayamadı. Satılması hayırlı oldu, eğer satılmasa fabrika kapanır ve 800 kişi işsiz kalırdı. Haberi dikkatli okursanız İngiliz yatırım firması çıkıyor Hintliler giriyor. Şirket zaten %100 yerli sermaye değildi.

Hisarlarda çalışan arkadaşım var.onun dediğine göre Hisarlar batmış mecburiyetten mahindraya hisse verip ortaklık kurmuş.Bence Hisarlar dahada gelişir.bildiginiz üzere mahindra en çok satan traktör markası bunlara kabin taksa rotatvator gibi aletleri dış piyasada daha etkin bir şekilde satabilir.

Cevap: Hintli Mahindra HİSARLARı Satın Aldı

Geçen ekim ayında satıldığı söyleniyordu haberi şimdi çıkmış zaten son 4-5senedir hisarların işi sallantıdaydı sürekli kriz işçi çıkarma yapıyorlardı artık en son iş iyice kötü olunca fabrikalarını komple sattılar.

hisarların sahibi bu şirketleri bi seviyeye getirmek için gerekli bilgi tecrübe ve ekonimiye sahipse.. bu kâr eden markayı
satmasının daha akıllı nedenleri illaki vardır.
bekleyip görecez..
hayırlara vesile olmasını dilerim..
Hocam aylardir işçisinin maaşini veremiyordu..uzun zamandir batacaği yonunde soylentiler vardi zaten..ve beklenen oldu..hayirlisi olsun insallah..bendede hisarlarin Alaborasi var gectigimiz yaz aldim..hatta batacak soylentileri oluncada eyvah dedim parcasi falan nasil olacak..iyi Allahtan kapanmadi fabrika