CASE IH JX75C mi YOKSA JX75 MAXPRO mu?

Arkadaslar,nasip olursa mayis AYINDA SIFIR CASE IH ALMAYI DÜSÜNÜYORUM.AMA iki Model ARASINDA KALDIM.JX75C mi ALMALIYIM YOKSA JX75 Maxpro mu? FIYAT FARKI ÖNEMLI DEGIL.Bu iki Model den hangisi daha cok tutuluyor vede hangisi daha cok kullanisli.Not:Büyük arazlilerim yok sadece Hobby bahceciligi yapiyorum.Yani tarlada kullanmayacagim.Simdiden degerli bilgileriniz icin Tesekkürler

Bende jx maxpro 90 almayi dusunuyorum ama yeterli bilgim yok cunku casenin cok modeli var kafa karistiriyor ornegin bu ithalmi yerlimi baktim internete inceleme videosu aradim bulamadim.bildigimden deyil bu model guzel dediler onun icin arastiriyorum birde 90 ile 100 bg fiyat farki ne kadar aceba.

Arkadaslar,nasip olursa mayis AYINDA SIFIR CASE IH ALMAYI DÜSÜNÜYORUM.AMA iki Model ARASINDA KALDIM.JX75C mi ALMALIYIM YOKSA JX75 Maxpro mu? FIYAT FARKI ÖNEMLI DEGIL.Bu iki Model den hangisi daha cok tutuluyor vede hangisi daha cok kullanisli.Not:Büyük arazlilerim yok sadece Hobby bahceciligi yapiyorum.Yani tarlada kullanmayacagim.Simdiden degerli bilgileriniz icin Tesekkürler
Abicim simdi eğer büyük arazilerin yok ise traktörü fazla zorlayacak bi isin yok ise ben jx75c al derim simdi JX 75biraz daha güçlü ve yakıtı biraz daha fazla ama c serileri hem az yakıyor hemde konfor ve ergonomi açısından kullanıcılarini çok memnun bırakıyor [emoji4] [emoji4] ama yinede karar senin ama bence sana c serisi uygun olur

ARAKAKİ EN ÖNEMLİ FARK MAXPRO DA POWER SHUTTLE OLMASI JX C DE İSE MEKANİK SHUTTLE VAR . YANİ MEKANİK TE SENMKROMEÇ ARIZA YAPMA OLSASILIĞI VAR

• Beğen
Tepkiler: lale sever
Bende jx maxpro 90 almayi dusunuyorum ama yeterli bilgim yok cunku casenin cok modeli var kafa karistiriyor ornegin bu ithalmi yerlimi baktim internete inceleme videosu aradim bulamadim.bildigimden deyil bu model guzel dediler onun icin arastiriyorum birde 90 ile 100 bg fiyat farki ne kadar aceba.

CASE İN JX MAXPRO SERİSİ YERLİ BİR SERİDİR.
JX90 4WD K.K. 13.6R38 (J3D) PS DAR 122.767 TL
JX90 4WD K.K. 14.9R38 (J5203PK1) PS YENI 124.470 TL
JX90 4WD K.K. 16.9R34 (J01K1) SRG. YENI 121.060 TL
JX90 4WD K.K. 16.9R34 (J5204PK1) PS YENI 123.588 TL

JX100 4WD K.K. 14.9R38 (J2003PK1)PS YENI 129.672 TL
JX100 4WD K.K. 16.9R34 (J03K1) SRG. YENI 126.187 TL
JX100 4WD K.K. 16.9R34 (J2004PK1)PS YENI 128.714 TL
ANLAYACAĞIN PEK Bİ FARK YOK
BENCE BU FİYATLARDAN AŞAĞIYA PAZARLIK YAPARAK ALINABİLİR

• Beğen
Tepkiler: mbsmah

Ambarda Okur otomotiv Case bayisi Burhan abiyi bul o sana detaylı yardımcı olur(reklam amaçlı değildir arkadaşlar).

İki model birbirinden çok farklı biri klasik düzen, daha donanımlı ( intercooler, powershuttle, elektronik dif. kilidi, elektronik çiftçeker geçişi, kompresör, yüksek hidrolik kaldırma kapasitesi vs...) ağır işler için daha diğeri ise çok daha yeni tasarım yeni nesil daha ufak motora sahip daha hafif işler için tasarlanmış daha çok manuel düzene sahip kompakt tasarım bir model. Fakat kullanıcı videolarına bakarsak kompakt tasarım olması ağır işlerde kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Üstelik kalite olarak JXC kullanıcılarının tamamına yakını memnun. Şuana kadar memnun olmayanı görmedim, hatta başka model alıp pişman olanı gördüm :) Fiyat bakımından da JXC daha uygun olduğu için ben JXC serisini öneririm. Zaten bir ara almaya niyetlendiğimizde TD75D ile JX75C arasında kalıp araştırma yaptık. Biz JXC serisi fazla hafif olduğu için 11 li kazayağını bile çekmekte zorlanacağını düşündük. Hem kullanıcılarına hem de TTF te üretim ve kalite kontrolde çalışan akrabalarımıza sorduk bize kesinlikle JXC serisini önerdiler....

C serisi hidrolik kaldırma kapasitesinin düşüklüğü kompakt model olarak üretilmiş olması doğal olarak insanlarda kafa karıştırıyor. Ben 65 c aldım 2800 kg ağırlığı var. İnişte çıkışta yaşta kuruda beklediğimin üstünde performans verdi. El freni kaçırıyor diye servise gittim fren pistonları hatalı diye garantiden değişti harici sıkıntı çıkmadı.

c serisi compact bir seridir hafıf ergonamık yapısı ıle sızın belırtmıs oldugunuz ıse için idealdir
c serisi ıveco f5 motor kullunır
maxpro türk türaktör yerli motor
maxpro carlı sıstemdir arkası c serısı düzdür
maxpro bıraz daha buyuk ebatlara sahıptır yanı on dingil ile arka dıngıl arası mesefası c ye gore fazladır
c serisi maxproya gore daha hafıftır bu hafıflık heryerde kendını hıssettırır cekıde c srılerı daha atıktır
c serisi almanızı onerırım saglamlık yakıt ve cekıs konusundan 1400 saatık 65c kullanıcısyım bugune kadar hıc bır sorunum olmadı tek yagı degısmıstır :) benı hep memnun etmıstırr emsallerınden ustun cekısı vardır kara yınede sızındır

Çogu arkadasta beyan etmis. Sana en uygunu jx75c al pişman olmazsın ister ağır iş isterse hoby amaçlı iki isteğini de karsilayacagina inaniyorum. Bende bir hafta oldu jx75c alalı ve aldığım yerde daha ilk ben aldım herkes merakla bakıyor ve çok hoşlarına gidiyor tercih senin abi.....

öncelikle traktörünüz hayırlı olsun bi mahsuru yoksa kaça aldınız traktörü ??