Allah Rızası için yardım vericek fazla repim yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herşey güzel oyuna girio ve yüklerken game.exe hatası alıyorum format attım yine aynı ekrankartım güncel dx 9 var daha ne yapmalıyım lütfen yardım edin karış-*-s

Ynt: Allah Rızası için yardım vericek fazla repim yok

muhtemelen yüklediğin bi yamadan hata alıyo olabilirsin yamadaki klasörleri gerekli yerlere attığından emin ol arkadaşım bu arada hgg-*-s

kayıtlı oyunu silersen geçici bir süre bu durumdan kurtulusun fakat tekrar aynı hayatı almamak istiosan ekran kartı nın en son cıkan driver ı yükle büyük ihtimalle düzelir. Bende aynı hata ile karşılaşıodum driver güncelledim düzeldi..

oda en son günceli daha yeni indirdim sitesinden oyunu kaldırıp kaç kere yükledim belli değil kayıtlı dosyaları nerden silicem

benimki vista

abi vistayıda deiştirdim bu oyun için xp kurdum yine olmadı yine vista kurdum oyunun dosyalarını iyi bilen benim makineye bağlanabilirmi team viverla uzak masa üstü o yüklesin bide benim yapamadığım bişi wardır belki yapıcak warsa msn im thereal_djlevent@hotmail.com

Kardeş oyunu sil yeniden indirip tekrar kurmayı dene...Dosyalar bozulmuş olabilir...Bende de bu tarz bi hata oluştu.Silip yükledim olmadı...Komple sildim oyunun kurulum dosyalarını da bu siteden tekrar indirip yeniden kurdum düzeldi...Dene istersen birkere,umut kalacağına emek kalsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...