Bayiler arasinda 8 binlira fark olabilirmi

Arkadaslar bayiler arsinda 8 binlira far olabilirmi
Balikesirde yilbasindan once 88 bin
Yilbasindan sonra 97.500 ama 2017 dediler
Bugun farkli ildeki bayiyi aradim bana 2016 model 81 binde sizce bu kadar fark olabilirmi sifir

Bizim bolgeye gore baya uygun. Yinede arastir daha uygun varsa ona yonell. Kardesim. Birde takasa gireceksen. Traktorunu ucuza saydirma iyi direnn
Maalesef takas yapamicam yaa cunku ben tratoru baska bi ilden alicam icin takas biraz sikintili traktoru 21 versem 60 bin kredi cekerim bende massey ferguson 240 en dolu 1700 saatte

Maalesef takas yapamicam yaa cunku ben tratoru baska bi ilden alicam icin takas biraz sikintili traktoru 21 versem 60 bin kredi cekerim bende massey ferguson 240 en dolu 1700 saatte

massey 240 dedın mı resat altını gıbı rahat satarsın ınsallah hayırlısıyla alırsın kardesımm maddı durumun ıyı ıse o masseyı satmasan ara ıslere cok faydasını gorursunn

8 bin tl fark az bence. Mf5450 merkezde 195bin ilce bayisinde 165bin tl fiyat almistim. Ikiside 0 ve 2016 model ve fuar fiyatlari. Aldigin fiyat sana en yakin bayiler arasinda karsilastir derim. Hangisi en az fiyati veriyorsa onunla anlas derim.

• Beğen
Tepkiler: korkmazg92
Bayiler arasında fark büyük rakamları bulabiliyor.Bence 1 den fazla yere fiyat sormakta fayda var.Hatta takas varsa fiyatta değişebiliyor.Elinde gümrükten çektiği mal(ithaller için) fazla ise veya elinde motor çoksa fiyat yine etkileniyor.Ayrıca donanımı iyi incelemek lazım.Bazı bayiler opsiyonsuz traktörleri full paket fiyatına satabiliyor.Traktör bedeli arttıkça aradaki fark bayilere göre epey açılabiliyor.Pazarlık esnasında ne kadar alttan alırsanız o kadar iyi çiftçi arkadaşlar ;)