fıat 640 ile böyle çift sürülür :D

Ynt: fıat 640 ile böyle çift sürülür :D

zemin yumuşak olabilir ama 640 3lü 14 çeker..dedem de yıllarca 3lü 14 kullanmış...bizim araziler hem eğimli hemde sert..ha motorun ömrünü azaltır..ona bişey demem..ama 640 için en uygun pulluk 3lü 12..daha derin sürülebiliyor...

[size=10pt]arkadaslar bu video benim videom bu video eylul aynında cekildi zemin cok yumusak degil ve agır küncü yeri sökuyorum orda... biz surekli 3lu 14lu kullanıyoruz 640 ta bazen zorlanıyor ama iyi cekiyor hatta sağ teker cantını iki defa catlattı pullukta pulluk taşa gelince cant patlattı çekişi cok iyi.. sizin oradakileri bilmiyorum ama bakımlı ve temizse iyi ceker 640.. tek eksigi ön agırlık bunların..84model bi traktöre göre süper bi traktör [/size]

ceya023 link=topic=10478.msg114032#msg114032 date=1229758783' Alıntı:
[size=10pt]arkadaslar bu video benim videom bu video eylul aynında cekildi zemin cok yumusak degil ve agır küncü yeri sökuyorum orda... biz surekli 3lu 14lu kullanıyoruz 640 ta bazen zorlanıyor ama iyi cekiyor hatta sağ teker cantını iki defa catlattı pullukta pulluk taşa gelince cant patlattı çekişi cok iyi.. sizin oradakileri bilmiyorum ama bakımlı ve temizse iyi ceker 640.. tek eksigi ön agırlık bunların..84model bi traktöre göre süper bi traktör [/size]
sana katılıyorum...tek eksik ön ağırlık...tarladan yol yapmışlar tam ordan geçerken bizim 640da bijon kesmişti..çekişi çok güzel...

gardaşım ben 3 lu 12 li kullanıyodum..performansı artımak için 5 li 8 numara taktım tekerler geniş olduğundan küçük geldı ve 9 lu 5 li taktım ..bizim bolge doğu karadenızın yamaçları ve rahatlıkla çift suruyorum..düz arazi hiç yok..640 lık bir efsanedır. bunun hakkını yiyemem..

arkadaslar bu traktöru sattık gecen ay gercekten bunun yeri ayrıydı harika bi traktördu 84 model di ama görüypsunu çekişini ve satana kadarda motoruna pompasına el degmedi bunun ..