Td100 alalım mı

Valla 56 serisinin ben elestirdim o yüzden yazdım.bana desende demesende haksız olan sizsiniz.kimse kimseyi motorun kötü vs diyemez.murat abi de bende sadece kullanılan yenilik ve teknoloji ye göre pahalı dedik.
Sen bi 2dk 2 sayfa geriye bak elestiri mi yapmis kotulemis mi gorursun . Ustune ustelik birde terbiyesizce konusuyor

Valla 56 serisinin ben elestirdim o yüzden yazdım.bana desende demesende haksız olan sizsiniz.kimse kimseyi motorun kötü vs diyemez.murat abi de bende sadece kullanılan yenilik ve teknoloji ye göre pahalı dedik.

Abi anlayamıyorum 2006-2007 mf 3095e 100 lira para verene sağlam motordur değer diyor çoğu kişi sıfır şatıllı 100lük nh ye 100 lira verilince pahalı diyorsunuz, Türkiye piyasasında tümosandan sonra en ucuz yerli motor nh sayılır nasıl pahalı diyebiliyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: omer505050
Arkadaşlar biraz soluklanın. Gerilmeye gerek yok. Konu sahibine ayıp etmeyelim. Arkadaşım eğer ekonomin varsa değiştir. Yok gerecekse ekonomini bence o motorda senin işini görür. Fiyat farkı da mutlaka olur.

Abi anlayamıyorum 2006-2007 mf 3095e 100 lira para verene sağlam motordur değer diyor çoğu kişi sıfır şatıllı 100lük nh ye 100 lira verilince pahalı diyorsunuz, Türkiye piyasasında tümosandan sonra en ucuz yerli motor nh sayılır nasıl pahalı diyebiliyorsunuz
Berkay diyorsunuz dedin ama ben 80-100 liraya mf phantom alana ne zaman iyi yapmışsın dedim.milletin lafını bana neden sunuyorsun.benim demek istediğimi anlamadın.biz motor kötü demiyoruz o paraları haketmiyor diyoruz.

Berkay diyorsunuz dedin ama ben 80-100 liraya mf phantom alana ne zaman iyi yapmışsın dedim.milletin lafını bana neden sunuyorsun.benim demek istediğimi anlamadın.biz motor kötü demiyoruz o paraları haketmiyor diyoruz.

Demek istediğinizi anladım fakat şu an size göre piyasa da fiyatını hak eden hiç bir yerli motor olmaması lazım, hiç biri ucuz değil çünkü. Ee bu insanlar ne alacak öyleyse

Demek istediğinizi anladım fakat şu an size göre piyasa da fiyatını hak eden hiç bir yerli motor olmaması lazım, hiç biri ucuz değil çünkü. Ee bu insanlar ne alacak öyleyse
He orada haklısın.simdi gelelim detaya bu bize göre böyle onun için bak yerli motor almiyorum.dedigin gibi bu düşünce bana göre olduğu için isteyen istediğini alır.Benim 100.000 im olsa yerli 0 alacağıma ikinci el avrupa alırım.ama bu demek degilki kimse yerli 0 almamalı.belki benim dusuncem sana ters gidip 95 bine 75-56 alabilirsin.

He orada haklısın.simdi gelelim detaya bu bize göre böyle onun için bak yerli motor almiyorum.dedigin gibi bu düşünce bana göre olduğu için isteyen istediğini alır.Benim 100.000 im olsa yerli 0 alacağıma ikinci el avrupa alırım.ama bu demek degilki kimse yerli 0 almamalı.belki benim dusuncem sana ters gidip 95 bine 75-56 alabilirsin.

Abi iş almaya gelince öyle olmuyor ki 100 bine ikinci elini alacağın motorun ne olduğunu bilemezsin şanzımandan sorunlu çıksa Avrupa motor td bin tüm şanzımanı 5 liraysa onun 20 liradır. 100 lira az para değil sıfır Td al 2 yıl zaten garanti 2 yıl da ne olursa olsun 2 yıl sonra da satacam desen zaten 100e aldıysan 90a satarsın ki zamlanacak bu 2 yılda sıfırı, sen satarken aldığın fiyata bile satar duruma gelebilirsin ama ne olduğunu bilmediğin ikinci el Avrupa bi makine alsan bir sorun çıkartsa ocağına incir ağacı diker adamın

Td 100 yerine tl100a alan bir çiftçi olsa zaten 20-30 bin cebine kalir.TL100a ne kadar sorun cikarabilirki çıkartsada 0 20-30 binlik kar onu karsilar..hem TD 100 un 2-3 bine gelince ortadan bölündüğünü sende bilirsin.ama avrupanin baskı plakası 8-10 bin saat gider.ustelik adam akıllı shuttle.bucuklu Şanzuman .Ve çok daha uzun ömürlü motorun olmuş olur.birde böyle dusun