60 lık Same 1977

Selamünaleyküm

Temiz bir 60 lık same buldum. 6.500 e. Fiyatları nedir, bu fiyat iyi midir. İkincisi nasıl traktör yorum istiyorum.

Hiç bilmediği halde marka fanatikliği yapan bi zahmet yazmasın.Kullananlardan veya yakınında bilenlerden yorum bekliyorum.

Benim işimi güç olarak fazlasoyla görür.Sadece traktör nasıldır fiyatı uygun mu öğrenmek isterim.

411 veya leyland alacaktım. Konu açıp sormuştum önce.Bu hem ikisinden güçlü hem fiattan yeni olduğu için aklım buna kaydı.Same iyi marka lakin bu model nasıldır bilmem.411 parça sıkıntı olur hem daha yorgun yaştan. Leyland güzel fakat işimi görsede küçük.Bu ideal.Kafamı iyice karıştırdım anlayacağınız.Yorumları beklerim.

Bahsettiğiniz 60'lık Same'lerden halen kullanılan var bizim taraflarda. 50'lik ve 70'lik olanları da var fakat 60'lık olanları en yaygın. Traktörün performans, arıza ve yedek parça durumunu bilmiyorum ama o fiyat aralığında hangi markayı tercih edersiniz durum pek farklı olmayacak. 6500₺ uygun bir fiyat. Bir düşünün, parça vb. konuları bölgenizde araştırın bence.

Eyv İsmail bey. Konya da parça sıkıntısı pek yaşanmaz.50 model makinelere bile mevcut.Fiyatıda güzel.Temiz makine.Tabii asıl merak ettiğim çekişi, yakıtı arıza verip vermemesi. Pek bilen yok herhalde yorum gelmemiş.Kullanan varsa memnun mu değil mi öğrenmek isterim.