Hattat

Traktörmetre Sezon Finali çekimlerinde kullanma fırsatım oldu, kabin konforu konusunda Erkunt a yaklaşmış, motor zaten Perkins, herkes onu kullanıyor, çekiş ve manevra konusunda iyiydi, ergonomi de fena değil, sıfır fiyatını haketmediği kanaatindeyim, 2. eli sıkıntılı, bayisinden başkası takasta almak istemiyor, o zaman yine mecburen Hattat alıyorsun, Hattat 285 daha mantıklı seçim gibi geliyor bana, o çekimlerde Valtra da vardı, ona 4 lü pulluk taktık, Hattat 4100 e 5 li taktık.

• Beğen
Tepkiler: birbey42
Gecen sene 4090 aldim cok memnunum.fabrika bayi sevis cok ilgili servis agi cok hosuna gitti.yakitindan memnunum.piyasa iside yaptigim icin yakit cok onemli emsalkerinden bariZ farkini gordum.nail beyin bahsettigi 285 lerde cok guzel.ben klasik traktorden sikildigim icin 4090 aldim.

• Beğen
Tepkiler: birbey42
Merhabalar bizde valtra a85 var çekişte on numara ama mazotu içiyor bide 4100 var muhteşem bir motor bana göre 4080 alcaktık ama bunun gücü 102 beygir ve toprak bizde baya sert sürerken arkana bakmana bile gerek yok ayarlıyon motor da pullukları çekerken eğer zorlanma olursa kendini hidrolik kollar ona göre ayarlıyor kaldırıp indiriyor falan kusursuz sürüm son derece rahat kabin h-shift vites yük taşırken motorun devirini düşürmeden vites değiştirebilme özelliği iyiki de almışız valtradan da memnunuz sadece hattata göre daha fazla yakıt harcıyor tabi bunda motor gücü farkıda var