New Holland Yeni TT4 serisi kullananlar model ve fiyat bilgisi kim ne kadara aldı ?

87500e aldım tt4.65 4x4 kabin klima powershutle sürüngen en fülu fuardan almıştım şuan 90 vardır arkadaşın dediği tek çeker olması lazım o kadar fiyat oynamaz ben memnunum tamirciler biseyden anlamıyor onlara kara düzen tamiri kolay 135 480 falan olcak millet konfor rahat için 200 bin 250bin tlye jondre massey alıyo teknoloji güzel bişey

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Bu serinin özellikleri çoğu opsiyon kabin var klima yok ekpiston yok teker farkı bunlar fiyatı etkiler powershutle 5bintl civarı 2600civari sürüngen lastik farkı 500 1000 civarı oynar pazarlık yaparken bunlara dikkat edin git dene ara Ege iç Anadolu bayilerini ara nette nolari var adam aynisini aldim diyo bakiyoz opsiyon eksik fuar fiyatlarını bak

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Bu serinin özellikleri çoğu opsiyon kabin var klima yok ekpiston yok teker farkı bunlar fiyatı etkiler powershutle 5bintl civarı 2600civari sürüngen lastik farkı 500 1000 civarı oynar pazarlık yaparken bunlara dikkat edin git dene ara Ege iç Anadolu bayilerini ara nette nolari var adam aynisini aldim diyo bakiyoz opsiyon eksik fuar fiyatlarını bak

En full olanı resmî sitede 93 bin yazıyor fiyatlar bayiden bayiye değişiyor genellikle sitede yazan fiyatın 6-7 milyar aşağısına hatta daha fazla altına alanlara çok rastlıyorum geçen bi arkadaşa sordum TT4.50 rops olanlıdan almışlar 44 bine almışlar resmi sitedeki fiyatı 50 bin Tl :) hocam birde kendi traktörümüzü verip üstüne para vermek mi mantıklı olur yoksa kendimiz satıp almak mı