yine petlas yine çatlama..

Yorumunda bu yaziyi sonradan gordum Yusuf abi. Cok sitemkar yaklasmissin olaya. Ama bu mesele ne mazot ne gubre ne sut meselesi..
Senin satin aldigin urunun hatali cikmasinin ne ilgisi var cifti sorunlari bolumune yorum yapan arkadaslarla ? Kanaatimce sahsi meselendir senin gibi herkesin basina gelebilir bu yuzden sende sahsi olarak hakkini aramalisin.
Mazotun pahali olmasina isyan eden arkadasdan senin lastigin catladi diye ayni isyani beklemek bence cok garip bi beklenti olur :(

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
İşte hatalar zinciri burada başlar paşam.

banane olayı yok..
mazotta bizden gidiyor.. lastikte..
enayi yerine koyanın farkımı var..
biri devlet biri firma..
hep beraber bağıracaz tabiki..

hayde .. :(

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI

Gecmis olsun abi bizim 285 varken petlas taktik 3 sene gitti ne diş kaldı ne yanak bi kac defada patladi normal cekirdek tarlasinda sonra goodyear taktik bide su doldurmustum turbo intercool taktirdim çokta memnundum ustunde gitti dişi yoktu ama temiz bi kaplama yapan olsa giderdi baya

bkt çatlamıyor ama dişleri çabuk bitiyor..
bi ara 3 aylık bkt resmide atarım..
Özka bunlara göre daha iyi sanırım..

Kurt tan kaçarken Ayı'ya çatma, bilader.

Pet las,
Pet Şişe,
Pet Bardak
Pet Line,

Özka ölçü hırsızı ve kalite düşük soğuk memleketlerde kışın adeta naylon oluyo,

Lastik denince akla; Lassa gelir, sonrası Pirelli, Fulda şimdilerde varmı bilemiyorum, onunda diş sayısı noksan, eskiden FISK vardı UNİROYAL vardı, bunlar hep bezli modeller, Ankara buluşmasında hesaplı ve sağlam Radial olarak Taurus markasını övenler oldu.

Pet las,
Pet Şişe,
Pet Bardak
Pet Line,

Lastik denince akla; Lassa gelir, sonrası Pirelli, Fulda şimdilerde varmı bilemiyorum, onunda diş sayısı noksan, eskiden FISK vardı UNİROYAL vardı, bunlar hep bezli modeller, Ankara buluşmasında hesaplı ve sağlam Radial olarak Taurus markasını övenler oldu.
haci bu zamana kadar..
hayat bize bedevi muamelesi yaptı..
kaçabildiğimiz kadar kaçtık..
kutuplara yaklaşmiyorum artık[emoji16]

Pet las,
Pet Şişe,
Pet Bardak
Pet Line,

Bugün lastikçiye değiştirmeye gelmiş 265s . Üzerinde fulda vardı dişlerinin dibinde ve yanağında çatlaklar vardı. 16.9 30 Lassa almış adam çifti 2500. Bizde pirelli düşünüyoruz ölçüsüne göre birazdaha kaba duruyor

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU