kaç metre yağmurlamanız var kaç adet tabanca markası ne

Ynt: kaç metre yağmurlamanız var kaç adet tabanca markası ne

100 tane fiskiye ve 200 boru pilsa kancalı pvc
sayısını bilmediğim bol miktarda arılının siyah mandallı kırılmaz
teşekkürler
galiba sitedeki arkadaşların pek yağmurlama ile işi yok
bizim 2500 tabanca 5000 tane 2.5 lu ege yıldız mandallı boru var ana borularıda 4lü ve 5 li

100 tane 4 lük,150 tane 2,5 lik ,45 tabanca (eski pimaş,pilsa,ege serçe )
eskiden traktör pompasıda vardı ama şimdi yakıt kurtarmıyo.

300 tane fıkıye 640 2.5 luk mandallı egeyıldız 200 erhas mandallı 5 lık 60 arılı 6lı 70 arılı 5.5 lı var fıkıyeler degısıyor genelde her markadan var

evet bendede arılı var 200 tane 5 lik ana boru 500 tane 3 lük hat borusu 200 tanede fıskiye var dahada almayı düşünüyom

78 tanede pilsa 5li var 3lü gablama ekinleri sulamak için tabiki bazende tarlanın ortasından giriyorum basınç yüksek olsun diye td65dt le 6 domak 1.4.75 devirli domak la 195 fiskiyeye basıyorum ozaman

hasan1308 link=topic=10529.msg149976#msg149976 date=1233822064' Alıntı:
78 tanede pilsa 5li var 3lü gablama ekinleri sulamak için tabiki bazende tarlanın ortasından giriyorum basınç yüksek olsun diye td65dt le 6 domak 1.4.75 devirli domak la 195 fiskiyeye basıyorum ozaman
pardon ama domak nedemek

1340 adet 2.5 luk egeplast 600 tabanca 3 ay önce alındı hiç kullanılmadı. 400 adet 2.5 arılı 200 adet 5 lik ege yıldız ana şebeke borusu 200 tabanca 8lik santrafiş kamyon motoruyla sabit şaseli yaklaşık saatte 5 litre mazot yakıyo 4lük traktöre monte santrafiş ilerde resimlerinide yüklerim belki...

eskişehir porsuk çayında kurulu 4 tane 55kw lık gamak pompa (elektirikli)
400 tane fıskıye hepsi aynı anda çalışır boru sayısını bilmiyom
pompadan çıkan su yeraltı borusuyla dağılır yani 8lik yeraltı borusundan direk 3 lük hat borusuna bağlanır

ARKADAŞLAR BİRADAHA YARDIMCI YAZALIM HERKESİN BORUSUÇOK AMA HANGİ BORU KULLANIŞLI YAZMAMIŞSINIZ HANGİSİ SAGLAM BEN CE ARILI MANDALI BORU BİRİNCİ SAGLAM HAFİF KULLANIŞI ÇOK KOLAY TAKÇIKAR 2 SANİYE

arkadaş bu sisteme nekadar basınç lazım sontajdaki su yetermi,memnunmusun?ve nasıl kuruyorsunuz aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim. anlş-*s

5 tane dalgıç pompam var 300 tane boru.60 tane ege yıldız vardı kafalarını kestik mandallı göktepe taktık şimdi hepsi göktepe boruların.bir pompa 15 fıskıyeden fazla çalıştırmıyor ,yağmurlama yaparken iki hat kuruyoruz pompayı durdurmadan diğer hata geçiş yapabiliyoruz.Ana hatları 3 lük kullanıyoruz diğerleri 2.5 lik