9. TRAKKULÜP BULUŞMASI FOTOĞRAFLARI - TULUMTAŞ-ANKARA

Samimiyetin ve dostluğun göstergesini 9. buluşmamızda tekrar gördük :)

Yine büyük buluşma yine büyük dostluklar vs. ilk defa tanıştıklarımız ilk defa görüştüklerimiz vs. anlatılmaz yaşanır bir duygu bizim buluşmalarımız bu benim 3. buluşmam oldu Allah nasip ederse bundan sonra da kaçırmamaya çalışacağım bunu buluşmalara gelenler daha iyi anladılar eminim. Bu tadı bilen Yusuf emmim ve Kadir nerden kalktı geldi diyecek çok şey var ama bu tadı yaşamak isteyenleri gelecek buluşmalarımıza davet ediyorum.

Ve,

Ev sahibi Fatih Kale abime kendisine 2 kere teşekkür ederim geçenlerde bereket tv proğramına vardığımızda bizi otogardan aldı ağırladı geri bıraktı, şimdi de ev sahipliğini de üstlendi ona ve köylülerine babasına teşekkürlerimi gönderiyorum ve ayrıca Yurttaşlar JD bayine de ve Bereket tvye Ankaralı diğer üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim hangisi otogardan tren garından hava alanından ben alayım diye misafirliğe buyur ettiler.
Diğer dostlarıma uzak yakın kar kış demeden oraya gelen tüm üyelerimize saygı sevgilerimi gönderiyorum
İyi ki varsın trakkulüp :)
Benim çekmiş olduğum fotoları sizlerle paylaşıyorum.
Profesyonel çekim yok ama idare edin öğrenecez bu işi de :)
Saygı ve sevgilerimle sizleri çok seviyorum...

Bu nasıl sevmektir Allahım adam severken öldürecek :)
Adam da haklı hani aramızda kalsın.

Yakışmış mı JD :)

Elleriyle çay demleyen emmim

Bize ne olmuş böyle anlamadım

Ve eve dönüş yolu.

kimse duymadı amaaa..
burada sorduğum soru..
9526d58c67270b9d95e86168429e2140.jpg

ü ürü üüü [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Güzel paylaşım abi jd ilede bütünleşmiş gibi duruyorsun abi:)

Saol Rıdvanım :)
JD güzel ama bize baya bir uzak :(

eline sağlık teşekkürler paylaşımın için ben gelemedim ama çok sıcak bir ortam inşallah bidaha kine gelirim. bize o atmosferi yaşattın ercen kardeşim sağol resimler için

Saol Serdar abi.
Gelecek sene inşallah gelirsin abi zaten bi tadarsan boş bırakmazsın :)

Trakklup ile ne ortamlar oldu katılamadım hiç birine. Trakya da olanlara da katılmak nasip olmadı. Iyi birşey böyle görüşmek.

Şenol abi bu durumları görmek lazım ilk buluşmaya bekliyoruz seni de :)
Muhakkak bir buluşmaya katıl.

Eline sağlık Ercan herkes çektiklerini buraya atsa güzel olur

Saol Hasan abi :)
abi herkes güzel güzel çekiyordu hatta sen bi ara foto makinası ile çekim yapıyordun.

Eline Sağlık Ercan abi nice beraber buluşmalara inşallah...

Saol Ahmetim kardeşim inşallah daha çok görüşürüz inşallah :)

kimse duymadı amaaa..
burada sorduğum soru..

ü ürü üüü

Hiç mi bişey bulamadın.
Salı akşamı izleyecez bakam neler dedin :)

• Beğen
Tepkiler: senol_84
Güzel bir gündü katılan herkes bunun farkında her sene daha bir kalabalık ve güzelleşiyor trakkulup güzel paylaşım [MENTION=52817]Ercan AYKUŞ[/MENTION] eline sağlık

Evet Mehmet abi çok güzel bir gündü.
İnşallah daha da güzelleşecek :)

İnşallah bir gün bende katılırım. Kullandığım otomobilin club üye buluşmalarıda oluyor onlarada gidemedim.Emeği geçen herkese teşekkürler.

İnşallah Yaşar abi.
otomobille igili gruplarda var ona bende gidemedim trakkulüp bir başka :)