SERA İÇİNDE ÇALIŞMA

bu kapak sıstemı zıncırlı sıstemden cok ıyıdır senın orda kapagı taktıgın delıkler varya en yukarıdan tak sen en alttan takmıssın capa ıs yapacak ama topragı kacırıyor arka kapaktan topragı ne kadar ıcerde tutarsan o kadar ıslemısı ıyı olurr. kapak ıyı yamulmus ama tek baskı yayı oldugu ıcın oda ortada ıyı olmamıs o baskı yay aparatndan bır tane daha al saglı sollu koy sere demırlerıne taksanda bukulmeler olmaz

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Ustam kapağı yamulttuk bira ama bunlar kavisli kapak yaşlı zincir yok en kapalı halı bu başka yaylı olunca böyle durum söz konusu bide bu kışa girerken çektik

bu kapak sıstemı zıncırlı sıstemden cok ıyıdır senın orda kapagı taktıgın delıkler varya en yukarıdan tak sen en alttan takmıssın capa ıs yapacak ama topragı kacırıyor arka kapaktan topragı ne kadar ıcerde tutarsan o kadar ıslemısı ıyı olurr. kapak ıyı yamulmus ama tek baskı yayı oldugu ıcın oda ortada ıyı olmamıs o baskı yay aparatndan bır tane daha al saglı sollu koy sere demırlerıne taksanda bukulmeler olmaz

https://www.youtube.com/watch?v=R9n5s1A016U

buda benım vıdeo arka kapak kılıtlerıne dıkkat et bak boyle daha guzel sonuc verıyor traktoru bıraz kasıyor ama işcilik güzell

https://www.youtube.com/watch?v=R9n5s1A016U

buda benım vıdeo arka kapak kılıtlerıne dıkkat et bak boyle daha guzel sonuc verıyor traktoru bıraz kasıyor ama işcilik güzell
Dediğin doğru ama delik ayarım nerde tam bilmiyorum birde beniki kaydırmalı olduğu için biraz daha derine batıyor kapağa gelirsek güzel yamulttum preste pek ustada yok yapabilecek yenisi alacaz bu gidişle ama makinadan memnunum sendeki viteslimi ?

Dediğin doğru ama delik ayarım nerde tam bilmiyorum birde beniki kaydırmalı olduğu için biraz daha derine batıyor kapağa gelirsek güzel yamulttum preste pek ustada yok yapabilecek yenisi alacaz bu gidişle ama makinadan memnunum sendeki viteslimi ?

Kapagi sokup balyoz ile bir giris kapaga duzelmesede bir kivama gelir bendeki degisken devirli devrini yukselttim dusuk.devirlerde guzel iscilik yapiyor ve debekonamik oluyor bende cok memnunum

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez

Kapagi sokup balyoz ile bir giris kapaga duzelmesede bir kivama gelir bendeki degisken devirli devrini yukselttim dusuk.devirlerde guzel iscilik yapiyor ve debekonamik oluyor bende cok memnunum
Elle balyozla.düzelecek kapak değil Ustam bunlar :D yapan cidden sağlam yapmış maknın ağırlığı 460 kg diger markaların pistonlu 180 olanlar 500 kg hesabıni sen yap :) bunlarda sarsıntı yok toprağa girdimi makina yürüyor devirleride yüksek ama yaş yere gelmez nemli yeri pek sevmiyor 180 yüksan makina takıyorum bazen bunla 1 turd bitiriyosam onunla 2 tur geçmem gerekiyor bide hafif buna göre makina

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Diger rotovatorlere gore devri yuksek nemli topraga geldimi motorun ferini kesiyor ama yaptigi is diger markalarin 2 kati islemi ile ayni saglamlik konusundada cok iyi serelara domates mi ekiyorsunuz
Devri yük ağır makina hisarlar fasonu zaten ben gayet memnunum serada şuan kıvırcıkla ıspanak var yazın hıyar ticari olarak ama domatesten tut kabaga kadar bi çok sebze ekiyorumda kendime yetecek kadar anca :)