9. Buluşma bereket tv yayını

İlk başını kaçırmıştım :) iyi oldu.
2010 ve 2011 de yaptığımız buluşmalarda; forumun Ağır Abi'si( ilk başlarda bende bu nick hep bi korku oluşturmuştu) can dostum, Güzel İnsan Hasan Alakoç hep şunu derdi;
... bir gün bu buluşmalardan canlı yayın yapcem sizlere :D hayal gibi görünse de bunu TV ekranlarına taşıyabildik, canlı yayın olmasa da bir program olarak yayınlama gayreti gösteren Bereket Tv ye ve bu başarı basamaklarını tırmanmamız da emeği geçen tüm trakkulüpcülere sonsuz teşekkürler.

B özyurt kardeşim:Trakkulüp trakya buluşması kırklareli ilinin lüleburgaz ilçesinin Hamitabat köyünde olmuştur.hamitabat köyü olarak ayrıca web sayfamızda bulunmaktadır.2000 nüfusu vardır.kapalı spor salonu bilgisayarlı orta öğretim bulunmaktadır.süt kalkınma kooperatifı bulunmaktadır ayrıca kooperatife ait hayvan kesimhanesi bulunmaktadır.lüleburgaz ilçesinde 3 tane et tanzim satış dükkanı bulunmaktadır.sucuk üretilip patenti vardır.Hamitabat köyü Türkiyenin en çok doğal gaz çıkartılan köylerin den ilk sırada yeralmaktadır. termik santral vardır.