SDF DEVRİM YAPTİ

Valla pazarlık telaşı ile fotograf çekilemedik, sözleşme yapar yapmaz fuardan çıktık hatta :)

Teslim tarihi olarak 1 hafta 10 gün süre istediler bizde versik hazır sezon daha açılmadı diye :)

Pazarlıkta elimi bağlayan şey 135'liğin çok eski olması az daha modelli olsa traktöre kesilecek kurban parasınıda cıkarırdık gibi [emoji6]

Max beygir 62 diyorlar ama ben 55 olarak kabullendim aldım :), 5 vites

Valla pazarlık telaşı ile fotograf çekilemedik, sözleşme yapar yapmaz fuardan çıktık hatta :)

Teslim tarihi olarak 1 hafta 10 gün süre istediler bizde versik hazır sezon daha açılmadı diye :)

Pazarlıkta elimi bağlayan şey 135'liğin çok eski olması az daha modelli olsa traktöre kesilecek kurban parasınıda cıkarırdık gibi [emoji6]

Max beygir 62 diyorlar ama ben 55 olarak kabullendim aldım :), 5 vites

Hayırlı olsun fuar nasıl? Kayseri'li işini bilir kurbanıda halledersin :)

Hayırlısı olsun Ziraat'tenmi kullanacan? Yılbaşından sonra değişiklikler oldu herhalde.

Başka bankaya bulaşmam kolay kolay allahın izni ile, ne gibi değişiklikler olduki ?

Ben ara islerde kullanicam gubre serpme gunluk ciftlik nakliyat isleri vs ikinci traktor olarak same explorerin yanına ford 3610 la takasa giricem

Tek çeker fiyatını sormadım ama, tercihiniz çiftçeker olması daha iyi olmaz mı sizin içi ?

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
HP:62 Tork:240 n.m Motor hacmi:3/3000 cc
Hidrolik:2500 kg Yağ çıkış debisi(akışı):42 lt/dk
Ağırlık:2950 kg (4 WD kabinli)
Şanzıman:30+15 opsiyon:30/40 km/h
Ara işler için güzel.Hayırlı çalışmalar.

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
HP:62 Tork:240 n.m Motor hacmi:3/3000 cc
Hidrolik:2500 kg Yağ çıkış debisi(akışı):42 lt/dk
Ağırlık:2950 kg (4 WD kabinli)
Şanzıman:30+15 opsiyon:30/40 km/h
Ara işler için güzel.Hayırlı çalışmalar.

55lik modellerde ki ilk 60 üzeri beygire sahip traktör diyip durdular duarda ne kadar soğru ne kadar yanlış :)

Google Deuthz 4055e yazıp aratırsanız teknik bilgiler var.Çekişi motor torku etkiliyor.%20 tork yedeğide var.
1600-2200 devir arası 290 n.m gibi torku var.62 hp.Orta atak çalışan güç ağırlık dengesi iyi olan bir motor yapısı var, fiyattada uygun almışsınız, hayırlı olsun, kardeşim.