Qasqai mi ? Pegeout 3008 mi ?

3008 i bilmem ama kullanan biri olarak qasghaiyi tavsiye ederim.1.5 dizel modelini kullanıyorum yakıt yönünden ekonomik bir araç ve piyasada sınıfında en çok satan araç.

Yeni 3008 i şiddetle tavsiye ederim ikisinin de test sürüşüne katıl farkı göreceksin

Qasqai bana da cazip geliyor fakat yeni 3008 de yabana atılır türden değil. Cok da bir fiyat farkı yok aralarında. Qq 2014 model düşünüyorum. Kullanıcı yorumları önemlii

qausqai kullandım 1.5 dizel ini yakıt yonunden çok cimri araç 570 580 kg yol yaptım tek seferde 150 lira anca yakıt yakıyor. fakat 2011 kasa idi kullandıgım içi biraz dar dı. 3008 hiç kullanmadım fakat yeni seriler goze hitap ediyor.

NİSSAN'IN DCİ 1,6 130Lukları çok efsane araba, RENO Dizel konusunda kendini epey aştı ki mercedes a serisi araçlarında da reno dizeli kullanıyor, mekanık aksamda da japonlar konfordan ödün verseler bile sağlamlıktan asla ödün vermezler, pejo 5008 hakkında pek bir bilgim yok PSA Motor kullanıyorlar, volvo, pejo, citröen, ford da bu motorları kullanıyor, psa motor hakkında duyduğum tek yorum, TDİ motor kadar sıkıştırmaya gelmiyor demişti bir abim.

Sorunsuzluk istiyorsan Nissan al o meşhur dci motoru geliştiren Nissan mühendisleridir. Zaten Nissan Renault tarafından satın alındı. Psa grubu motor ödül alsada şanzımanlarla beraber sıkıntılı. Psa grubunun bir kısmı Japon şanzıman kullanmaya başladı. Donanımı satın alabilirsin kaliteyi asla.

Nissan daha sağlam kaliteli kullanışlı şikayet sorun olani duymadim.peugeot da soorunlar problemler olduğunu duydum şikayetler var sıkıntılı yani bence nissan derim

8 yıl 307 kullandım geçen ay sıfır 308 aldım hiç de bu duyduklarınız gibi değil durum düzgün kullanımda sorun yaşanmaz ekonomik konforlu araçlar Yeni 3008 ile Nissan karşılaştırılamaz bile test edin görün derim

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI