MF 135 üst çeki

Tanker üst çekide kullanılmaz,tehlikeli olur.Motor ön kaldırabilir.135 için en fazla 3 tonluk tanker kullanmalısınız.Motorun arka lastiklerine antifrizli su koyarsanız tutunması artacaktır.Antifrizli su kışın donma yapmayacağı için lastiğe zarar vermez.150 kg da ön ağırlık kullanırsanız, faydalı olur.

Arazinizi bilmiyorum ama 135lik için en sağlıklısı döner tip çeki kancası üstten çeki büyük motor işi 35lik 1,5 ton bir traktör üst çekide özellikle 4 tekerlekli römorkte 35liğe güvenme traktörü kaldırır çarpar bir kenara yük traktöre binmediği için romorkun başına buyruk hareket etmesi çok muhtemel takdir sizin tabi d10dfefb4f.jpg

Arazinizi bilmiyorum ama 135lik için en sağlıklısı döner tip çeki kancası üstten çeki büyük motor işi 35lik 1,5 ton bir traktör üst çekide özellikle 4 tekerlekli römorkte 35liğe güvenme traktörü kaldırır çarpar bir kenara yük traktöre binmediği için romorkun başına buyruk hareket etmesi çok muhtemel takdir sizin tabi Ekli dosyayı görüntüle 17282
Bu çekiler çok iyi ama sonradan takma pahalı olmaz mı.

canon98988105.jpg s.a hocam evet bunlar bir miktar pahalı 35lik için yapılanı var mı hiç bilmiyorum senin işini attığım resimdekinin döner tip olanları çok rahat görür asansör çekide arkaya çok ağırlık biniyor ön askıda kalıyor, örmeğin öne 150 200 kilo arasında bir ağırlık koyduğunu düşünelim ön tekerlerin çabuk aşınır, yek motor kullanırken ön dingili çok hırpalar düşünün taşının karar sizindir tabi

s.a hocam evet bunlar bir miktar pahalı 35lik için yapılanı var mı hiç bilmiyorum senin işini attığım resimdekinin döner tip olanları çok rahat görür asansör çekide arkaya çok ağırlık biniyor ön askıda kalıyor, örmeğin öne 150 200 kilo arasında bir ağırlık koyduğunu düşünelim ön tekerlerin çabuk aşınır, yek motor kullanırken ön dingili çok hırpalar düşünün taşının karar sizindir tabi

Aleykumselam. Konuyu açan ben değilim ama konuyu açan arkadaş adına teşekkür ederim güzel öneriler .