Ünlü Pulluk taş çıkarma performansı

Taşlı tarlalar için birebir,tavsiye ederim.

Resimler ve ekler

• resim 1.jpg
    resim 1.jpg
    283.2 KB · Görüntüleme: 483
  • resim 2.jpg
    resim 2.jpg
    247.1 KB · Görüntüleme: 786
  • resim 3.jpg
    resim 3.jpg
    197.3 KB · Görüntüleme: 386
  • resim 4.jpg
    resim 4.jpg
    158.6 KB · Görüntüleme: 275
Kolay gelsin hocam Unlu gostermis kendini yine..tasli ve sert yerlere birebir..pullukta yakismis masallah MF ye...bende alcaktim otamatik sonra vazgectim klasik mavi aldim..pek tas tarla yok bizim koyde..

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Kolay gelsin hocam Unlu gostermis kendini yine..tasli ve sert yerlere birebir..pullukta yakismis masallah MF ye...bende alcaktim otamatik sonra vazgectim klasik mavi aldim..pek tas tarla yok bizim koyde..

Eyvallah kardeşim teşekkürler. Nadas sezonu kapandı artık bende. Sana keyifli sürümler diliyorum. taş yoksa buna gerek yok haklısın 1000kg üstü ağırlığı var fiyat farkı da cabası

Eyvallah kardeşim teşekkürler. Nadas sezonu kapandı artık bende. Sana keyifli sürümler diliyorum. taş yoksa buna gerek yok haklısın 1000kg üstü ağırlığı var fiyat farkı da cabası
Eyvallah hocam sagolun..bakalim 5445 e cok guveniyorum nohut ve pancar yerleri suruyorlar simdiya ben koyde degilim suan..baya ciftceker geldi koye bu sene herkes birbirine meydan okuyo..ben modifiye hastasiyimdir simdi kuafore soktum 5445 i bitsin modifiyesi de hocam herge sokacam😊

Eyvallah hocam sagolun..bakalim 5445 e cok guveniyorum nohut ve pancar yerleri suruyorlar simdiya ben koyde degilim suan..baya ciftceker geldi koye bu sene herkes birbirine meydan okuyo..ben modifiye hastasiyimdir simdi kuafore soktum 5445 i bitsin modifiyesi de hocam herge sokacam

Meydan okusun varsın vstandaş. 100 hp sınıfında 45 i kolay kolay deviren olmaz herhalde gerçi olsa bile asaleti yeter kırmızı olsun beş fazla olsun :) 285 e neler yaptığını hatirlayinca 5445 e neler yapabileceğini tahmin dahi edemiyorum.herg performansı, yakıtı ve sesi seni mutlu edecektir inşallah.Ben toplamda 360 dekar sürdüm her anlamda mutluyum :)

Meydan okusun varsın vstandaş. 100 hp sınıfında 45 i kolay kolay deviren olmaz herhalde gerçi olsa bile asaleti yeter kırmızı olsun beş fazla olsun :) 285 e neler yaptığını hatirlayinca 5445 e neler yapabileceğini tahmin dahi edemiyorum.herg performansı, yakıtı ve sesi seni mutlu edecektir inşallah.Ben toplamda 360 dekar sürdüm her anlamda mutluyum :)

Meydan okusa okusa yine bi MASSEY olan 5710sl okur [emoji1]

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99
Cok tesekkurler hocam sagolun aynen kirmizi olsun 10 fazla olsun...senin 5455 te masallah ayri bi sey ya.iyi hergde kalmamis dinlensin biraz😊...5445 beklentilerimi karsiladi temizde yormamislar..bakalim ben pek sevmem iddeayida bi arkadas 399 hars aldi cok guveniyo kendine😄...biraz pahali parcalar ama olsun tamamladim istegim parcalari gidince yapacaz insallah..fotolarini atarim hocam 5600 ve 6400 karmasi bisey olacak..

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Cok tesekkurler hocam sagolun aynen kirmizi olsun 10 fazla olsun...senin 5455 te masallah ayri bi sey ya.iyi hergde kalmamis dinlensin biraz...5445 beklentilerimi karsiladi temizde yormamislar..bakalim ben pek sevmem iddeayida bi arkadas 399 hars aldi cok guveniyo kendine...biraz pahali parcalar ama olsun tamamladim istegim parcalari gidince yapacaz insallah..fotolarini atarim hocam 5600 ve 6400 karmasi bisey olacak..

Sonucu merakla bekliyorum. Bu hali de güzel olmuş tertemiz yapmışsın bizimki çamur içinde :)

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99