Sert yapılı ve 2-3 parmak kabuk bağlayan bi tarlam var bunu nasıl yumuşatıp ıslah ede

Cevap: Sert yapılı ve 2-3 parmak kabuk bağlayan bi tarlam var bunu nasıl yumuşatıp ıs

Ben geçen yıl antalya firması markka tarımın sıvı kükürtünü kullandım çok memnun kaldım tarım kredi veya panko birliğinkide güzel diyorlar

Cevap: Sert yapılı ve 2-3 parmak kabuk bağlayan bi tarlam var bunu nasıl yumuşatıp ıs

Pankobirlik Şimdi kendileri üretiyorlar bayağı kulanan arkadaşlar memnun ...

leonardit kaynaklı hümik asit sıvı veya granül kullanabilirsin ama en ucuz ve etkili olan bunun yanında çiftlik gübresi

Serdar beye teşekkürler ve ek olarak
Çok doğru çiftlik gübresi toprağın partikül büyüklüğünü su tutma kapasitesini organik madde miktarını artırır ve çok ii bir yapı kazandırır bunun yanında Humikasit uygulamasıda yaparsan parçalanma hızlı olur toprağın çok verimli hale gelir [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA

markadan ziyade leonardit kaynaklı olması gerekir bitkisel olanlar çok etkili olmayabiliyor bazen. ilaç makinesi ile dekara 2-3 litre uygulanır ama en iyi çiftlik gübresi. çiftlik gübresi Ertuğrul kardeşimizin de dediği gibi çok güzel bir toprak düzenleyicidir.

• Beğen
Tepkiler: Ertuğrul -25

Hümik asidi nasıl uygulamalıyım ve hangi marka
Özelden yazdım ararsanız detaylı olarak konuşuruz.
HUMİKCAN NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM MALİYET NEDİR?
Cep numaram 0531-858-44-02 ararsanız detaylı olarak konuşuruz.

Arkadaşlar genel bir bilgi bereyim. Eskiden leonardit menşeiliside, bitkisel menşeiliside humk asitti. Ama bu böyle değil. Bitkisel menşeili humik asit olamaz fulvik asitte olamaz. Leonardit menşeili humik fulvik asit olacak.

Artık sadece leonardit menşeilide olması yetmiyor. Aldığınız ürünün içerik değeri çok önemli. Ayrıca üretim kalitesi ve bidonların dibinde oluşan tortu miktarı çok önemli. Humikcan içerik olarak piyasada bulabileceğiniz en yüksek içerikli üründür. Ve üretim kalitesi olarak üst seviyededir.

Özelden yazdım ararsanız detaylı olarak konuşuruz.

Cep numaram 0531-858-44-02 ararsanız detaylı olarak konuşuruz.

Arkadaşlar genel bir bilgi bereyim. Eskiden leonardit menşeiliside, bitkisel menşeiliside humk asitti. Ama bu böyle değil. Bitkisel menşeili humik asit olamaz fulvik asitte olamaz. Leonardit menşeili humik fulvik asit olacak.

Artık sadece leonardit menşeilide olması yetmiyor. Aldığınız ürünün içerik değeri çok önemli. Ayrıca üretim kalitesi ve bidonların dibinde oluşan tortu miktarı çok önemli. Humikcan içerik olarak piyasada bulabileceğiniz en yüksek içerikli üründür. Ve üretim kalitesi olarak üst seviyededir.

9aa49df1c63844bdb7557017193a5215.jpg

Bu tip leonardik asıllı gübreler den buldum uygunmu peki