Case jx100 Pro & JD 6330 Güz Çizel Sürümü

Merhaba arkadaslar.Geçen yılın,kısmen bu yılla birlikte sürgelen kuraklığı nedeniyle nadas işlemleri bölgemiz ve ülke genelinde kuraklık sebebiyle geç sürüldü.Geçen günlerde yaptığımız nadasları çizel ile ikiledik.Ayrıntılı açılar çekemedim.Çektiğim resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum.Herkeze keyfili forumlar

XPE4z6.jpg

ZYrI6k.jpg

2PqCCm.jpg

8HI0Gh.jpg

0D5mnN.jpg

ixAnhT.jpg

0MfDAE.jpg
[video=youtube;nRPbHe1ZOjc]https://www.youtube.com/watch?v=nRPbHe1ZOjc[/video]

Güzel paylaşım, teşekkürler. Yanlış hatırlamıyorsam; Case i 2. el almıştınız, memnun mu sunuz?

Sağol abi tesekkurler.2.el olan 6330 onuda eylul ayı gibi almıştık.caselerde 2 adet 2012 de sıfır aldık.ben caselerden şuan memnunum.2750 saat civarındalar.ağır bi arıza yaşamadım.toprak işleme surumlerde dahil her işe koşuyoruz.kullanışlı motor.İsteyene hem buyuk hemde kuçuk traktor işini yapabilecek bi motor.parçası hesaplı ve piyasasını kaybetmiyor

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Güzel paylaşım elinize sağlık
Sağolun yorum için tesekkurler
adaşim yaşadığın yeri bilmemiş olsam,fotolara bakıpta avustralyanın uçsuz bucaksız toprakları derdim.maşallah ekip muhteşem.

Adasım eksik olma guzel dusuncelerin için çok sağol.ben imkanım oldukça yaptığım işi en guzel şekilde yapmaya çalışıyorum.bu işi seviyorum.bu işten ekmek yiyorum.bu yuzden mumkun olduğu kadar prensipli çalışmaya dikkat ediyorum

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33

Maşallah İskender hocam sizin kadro baya yoğun çalışıyor. Kuraklık içler acısı. Bizim köyde geç ekilen buğdaylar beklenen olgunluğa erişemedi. Biz bereket erken hazırlayıp yarı kurağa ektik, üstüne yagmur yiyince gelişme fena olmadı. Bu yıl ayçiçeği ekimi de öyle olacak tahminimce. Yani yamuk yumuk tav bulup ekeceğiz, yagmur sonradan bekleyeceğiz. Ben geçen yıl olduğu gibi bu yıl da zamanında tav bulamadım, Çizel aşamasını atlayıp kestirmeden Tiller çektim. Mart sonunda öyle böyle bir tav bulursam eklerim muhtemelen. Allah hayırlı etsin..

• Beğen
Tepkiler: Barış Yılmaz
Ekime nezaman başlayacaksınız
Bence bu senede geçen yılki gibi tavı kaçırmamak için erken ekim yapılacak gibi,yağmur olmazsa 20gun içine hazırlqnıp ekilebilir
Maşallah İskender hocam sizin kadro baya yoğun çalışıyor. Kuraklık içler acısı. Bizim köyde geç ekilen buğdaylar beklenen olgunluğa erişemedi. Biz bereket erken hazırlayıp yarı kurağa ektik, üstüne yagmur yiyince gelişme fena olmadı. Bu yıl ayçiçeği ekimi de öyle olacak tahminimce. Yani yamuk yumuk tav bulup ekeceğiz, yagmur sonradan bekleyeceğiz. Ben geçen yıl olduğu gibi bu yıl da zamanında tav bulamadım, Çizel aşamasını atlayıp kestirmeden Tiller çektim. Mart sonunda öyle böyle bir tav bulursam eklerim muhtemelen. Allah hayırlı etsin..
İsmail çok sağol.aynen katılıyorm.busenede yağmur olmazsa erken ekim olacak mecbur şuanki durumda bunu gosteriyor gibi
Kolay gelsin allah işlerinizi rast getirsin. Herkes kurakliktan şikayetçi bizde yagislardan. bizim bölgede de tohumlar çürük yaptı çıkışlar seyrek oldu
Sağolun arkadaslar hepimize
kolay gelsin maşallah çok güzel görüntüler teşekkürler.
Sağolasın Serdar ben tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Kolay gelsin çizeli forumda gördükçe imreniyorum bitanede ben mi alsam diyorum derinden esnemeden güzel gidiyor
Sağol Fatih tesekkurler.Bence senin jd ye lazım.pulluktan sonra yerin karışması v alt kısmı biraz daha yarması çok guzel işçilik sağlıyor.ben anız bozmak için kullanmıyorum.toprak çok sıkı değilse 13 lu otomatik taşlı arazilerde randıman sağlar diye dusunuyorm
Güzel paylasım masallah kolay gelsin
Sağolun çok tesekkurler
Güzel paylaşım elinize sağlık kolay gelsin. :)

Sağolasın Ercan tesekkurler çok.geçenlerde bereket tv den izledim s i :)

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle