Deutz fahr

Herhangi bir sorundan sebep mi bilmiyorum ama bir tanıtım videosunda aynısını görmüştüm. Traktör çok kısa mesafede duruyor ve durduğunda biraz ileri geri sallanıyor. Benim sözünü ettiğim seri ithal olanlardan birisiydi. Deutz Fahr 4 çekiş sistemi ve frenleme diğerlerine göre biraz farklı. Ben kısa mesafede durduğu için öyle bir tepki verdiğini düşündüm. Yani bir sorun olduğundan değilde bilinçli bir hareket olabilir. Sert duruşlarda traktör üzerine binen stresi azaltmak için olabilir. Benimkisi sadece bir yorum tabi. Sebebi nedir tam bilemem.

Dinginler arası mesafe yanı on ve arka dar ve traktör yüksek old icin kısa mesafeli bir anı frenlemede traktör salınma hareketi yapar bu normal Bence hiç bir sorun yok Bendeki de Agrolux 410 DT 2015 model anı. E sert fren yapınca benimki de sallanıyor gayet normal

Bizim traktörde ikinci el aldık Durduğu yerde ileri geri yapıyordu dediğiniz gibi. kışın yolda giderken küt küt vurmaya basladı Mesgersem teker su doluymus içlastik patladı. Teker full donmus içerden lastikci zor cıkardı buzları.. Anlıcanız tekerde Su varsa oluyor.

Arkadaşlar su an Ankaradayim is icabı geldim de burada Deutz bayi var mi varsa nerede 5 serisine bakacam 2017 ler geldiyse almayı düşünüyorum ama bir turlu yakından inceleyemedim yardım lütfen

abı sen yenı serıler varsa bak ole hemen karar vermeye gelmez o ışler fıyat al burda paylas sımdı yazan az olur aksam ustu herkes olur burda herkes fıkrını yazar...