FARMALL 105C FİYATI

Arkadaşlar komşumuz 130.000₺ ye anlaşmış bana çok uygun geldi sizinde görüşlerinizi almak isterim (takasa tekçeker phantom 3085 üstüne 80.000₺ bayi phantomu 50.000₺ den saydığını söylemiş)
hımm bence hiç düşünme al. Bedava bence kardeş. Tabi sıfır ise. Herhalde zararına veriyor olsa gerek. Bayi isminide verir isen seviniriz. Olur ya belki bizde alırız.

Arkadaşlar az önce Konya daki case ih bayisi olan;
EMİN ERCANLAR OTOMOTİV PETROL ÜRÜN.MAD.TUR.DAY.TÜK.MAL.SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES
FEVZİ ÇAKMAK MAH. 10437. SK. NO:38
İLÇE : KARATAY
TELEFON : 3325030134
Aradım ve case ih farmall 105c yi KESİNLİKLE 160 TL nin altına veremeyeceğini söyledi. Peşin para teklif etmemize rağmen, iki tane alacağımızı söylediğimizde rağmen. Burda ki paylaşım yapan arkadaş lütfen bayi ismi ve adresi versin ve bizde bundan faydalınalım. LÜTFEN. TŞK.

Herkese iyi günler arkadaşlar.Hafta sonu case 110 ve 100 lük ile tarla sürümüne başladık.2sini de kullandım.100 lük ilk defa araziye çıktı.Genel olarak iyi arkasında alpler 4/14 vardı ilk tarlayı 1.vitesle sürdü.çok sıkıntısı olmadı ama diğer tarlalarda 2/3 ne düşmek zorunda kaldık.110 luk ise 5/13 Alpler vardı zorlanmadan 1 ile tarlaları sürdük.Ama 110 luk pompa bakımı gördü ve eksantrik değişti.Hangisinden daha keyif aldım derseniz.110 luk daha rahattı.Genel olarak case fena değil.Ama farmall 115 veya 105 in daha iyi olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar az önce Konya daki case ih bayisi olan;
EMİN ERCANLAR OTOMOTİV PETROL ÜRÜN.MAD.TUR.DAY.TÜK.MAL.SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES
FEVZİ ÇAKMAK MAH. 10437. SK. NO:38
İLÇE : KARATAY
TELEFON : 3325030134
Aradım ve case ih farmall 105c yi KESİNLİKLE 160 TL nin altına veremeyeceğini söyledi. Peşin para teklif etmemize rağmen, iki tane alacağımızı söylediğimizde rağmen. Burda ki paylaşım yapan arkadaş lütfen bayi ismi ve adresi versin ve bizde bundan faydalınalım. LÜTFEN. TŞK.

Eskişehir'de 148.000TL denmiş babamlara. Fuarda da soracağım yarın, net fiyatı yazarım.

Konu açan arkadaş nereden alındığını yazarsa tabi ki 0sa ürün alacağız bizde. 130.000TL çok iyi fiyat.