İşte..!!!"petlastan şok mektup"

Bence trakklūp olarak bizimle petlasa bir mektup yazmamiz lazim. Kendilerini protesto ettigimizi uyeler olarak kesinlikle petlas kullanmiyacagimizi ve kullananlar arkadaslarida kullanmamalari konusunda uyaracagimizi bildirmemiz lazim.
Toplu protestolar her zaman etkilidir bence böylece sesimizi duyurabiliriz.en azindan baska haksizliklari önleyebiliriz

patlasa karsı daima mucadele verdım ama bazı arkadaslara anlatamıyoruz malesef [MENTION=55]ASARCIKLI[/MENTION] mesela :) sorsan lassadan kaliteli diyor :D

Sökeyeim mi? şimdi Petlas ları :) aldık işte 8 ay oldu çatlayan patlayan yok, her 3 günde bi,r traktörü çalıştırıp ottan boktan işe koşuyorum.
Lassa alamadık Gardaşım kredi kartı limiti bile yetmiyor, bunu senet sepet alıyoruz.

Traktörde Michelin lastik kullanıyorum. Kepçede her markayı denedik. Continental BKT Petlas Goodyear ama fiyatına göre en kaliteli lastik Özka. Şuanda piyasanın en ucuz lastiklerinden aynı zamanda. Fiyatına göre alım yapanlara Özka tavsiye ederim. Petlastan uzak durmak lazım.