Case maxxum 130 toprak hazırlığında [GoPro] 2017

Güzel paylasım Motor güzel :) videoda öyle kaz ayagının arkasındaki sürgü fazla toprak biriktiriyor bunun bir amacı varmı? ben de aynı şekikde yapıyordum bu sene merdane yaptım kendim hem motor rahat gidiyor hemde tarlata sırt yapmıyor tezeklerde iyi ufalanıyor kolay gelsin

Sağolun. Tapanın amacı tarlayı daha düz bi hale getirmek, pulluk çukurunu kapatmak ve sırtları düzlemek için iyi oluyor..

Maaşallah maaşallah bereketli olsun

Sağol teşekkür ederim

sağolun

sağol görkem sende video çekiyosun bi yapımcı gözüyle yorum yap bakalım :)

orası dediğiniz gibi eşya gözü olarak boş bırakılmış

Gösterge paneli sağ kapı direğinde. orayı yakın çekim yapcaktım ama goproyu bağlayacak yer bulamadım

On numara video abi ne diyeyim dahada geliştirirsin inşallah :) yalnız vidoların hafif rengiyle oyna daha güzel gözükür, isim yaz veya logo tarzında bişey yap (bağzı Çakallar vidoyu kendisi çekmiş gibi yapıyor çeşitli yerlerde kendi adına paylaşıyor) zamanın varsa ekipmana goproyu bağlayabilirsin mıknatıslı aparatla (google emmiye gopro magnet yazınca çıkar bi fikir verir) :)
bu tür kalite paylaşımlar çok ilgi görmüyor malesef buralarda...

sağolun..

On numara video abi ne diyeyim dahada geliştirirsin inşallah :) yalnız vidoların hafif rengiyle oyna daha güzel gözükür, isim yaz veya logo tarzında bişey yap (bağzı Çakallar vidoyu kendisi çekmiş gibi yapıyor çeşitli yerlerde kendi adına paylaşıyor) zamanın varsa ekipmana goproyu bağlayabilirsin mıknatıslı aparatla (google emmiye gopro magnet yazınca çıkar bi fikir verir) :)
bu tür kalite paylaşımlar çok ilgi görmüyor malesef buralarda...

sağol yapa yapa daha iyiye doğru gidicez inşallah. rengi dediğin gibi bi deneyim bakalım nasıl olcak.
şu logo tarzı bişeyler düşünüyorumda aklıma yatan hoşuma giden bişey yaparsam koyarım bundan sonraki videolara
dediğin gibi kalite ilgi görmüyor değişik bi durum

Maşallah traktörde kaptanda süper. ama arkasındaki ekipman yakişmiyor

sağolun teşekkür ederim. ekipmanda gönül isterdiki bi amazone, lemken felan olsun ama hayatlar bu bide makina emanetti zaten velhasıl işi gördük önemli olan o :)

Maşallah çok güzel makina. En çok joystick ten ileri geri özelliğini sevdim çok kullanışlı gerçekten

teşekkürler. elimi direksiyondan ve joystickten kaldırmadan akşamı ediyorum çok pratik ve rahat oluyor..

Maşallah tekrar h.o
hangi çeşit pancarı ekıyorsunuz ve tabangübresi kaç kg atıyorsunuz

sağolasın bu sene rodeo, finola ve ufak bi tarlayada deneme için 2-3 çeşit ekcem artık denemeye hangisi denk gelirse. taban gübresini bu sene pancar dairesi gübretaşın süper pancar diye bi gübresini getirmiş hoşuma gitti ondan aldık 13-18-15+mg+bor var içinde 50 kg attım tırmığınıda çektim haftayada ekerim artık :)

• Beğen
Tepkiler: kobra47
Maşallah. Yeni videolar bekliyoruz artık ;)

sağol eko birazdan youtube atcam geceye forumada atarım..

Maşallah buğra yeni gördüm videoyu çok iyi prodüksiyon için uğraşmışsın belli :) Yeni videolar bekliyoruz artık :)

O makinenin arkasına merdane olsa ilginin kauçuk merdanesi var benim çok hoşuma gidiyor. o tarz bir merdane pancar yeri yatak hazırlarken baya iyi olur :)

Birde şu ilaçlama makinesinin videosunu atmadın be :)

sağol mustafa yeni videonun montajı bitti birazdan youtube atcam. Caming soon...:))
tırmığın peşinde merdane var o yetiyor bu düzlemede iyi oluyor..
bu sene işler çok yoğundu çekemedim ya ama seneye daha güzel ve çeşitli videolar çekeceğim. ilaç makinasının videosu şubat mart aylarında çekeceğim video amma ne video olacak çok farklı olacak:))