Lastik seçimi için yardım edebilirmisiniz

Petlasın radialini yakinlarimda da görmedim. Petlasın normal lastiği var, biz memnunuz. Önler 8 yıl oldu, arkalar 4 yil. Çok para vermek istemiyorsun anladığım, petlasın radialden emin değilsen normal lastik al, denemiş olursun.

PETLASTAN UZAK DUR DERİM. benim traktörün önler özka arkalar petlas. ve arkada açılmalar mevcut. yerli alacağım diyorsan özkayı araştır derim. ama çok fark yoksa lassa derim. Dün köyden bir abimiz 3 liraya arka ikilastiği değilti lassa. radial değil sanırım. 1 lira fark varsa lassa al pişman olmazsın. Birde ne marka alırsan al 2016 nın ortasından sonra olsun üretim tarihi. çok dikkat et.

Yurtdışı menşeili traktör firmaları Michelin veya Bridgstone tercih ediyor. Yerlilerde genellikle Petlas vs var.

Özka ön lastikler Goodyear bayilerinde satılıyor. Goodyear'ın yan markası galiba. Goodyear'ın iç lastikleri bile düzgün şişiyor. Yani verdiğiniz parayı hak ediyor.

Traktörde arkalarda Goodyear önlerde Lassa kullanıyoruz. 3-4 sene önce değiştirdik, üzerinden çıkanlarda aynıydı. Bir problem yok.

Geçen gün Pirelli bir lastik gördüm. belli aralıklarla üzerinde yarıklar oluşmuş. Kullanımdan mı bilmiyorum, ama marka fark ediyor.

Petlasın radialini yakinlarimda da görmedim. Petlasın normal lastiği var, biz memnunuz. Önler 8 yıl oldu, arkalar 4 yil. Çok para vermek istemiyorsun anladığım, petlasın radialden emin değilsen normal lastik al, denemiş olursun.

Abi bizim 70-66 nın lastikler de Petlas. Bir ay sonra alalı 7 sene olacak. Şuan dişler sona geldi değişmesi gerekiyor. Biz de şimdiye kadar sorun yaşamadık yarılma veya çatlama yapmadı fakat bizden sonra alanlar pek memnun değil önceden iyiydi demekki sonradan kaliteyi bozdu. 285te de 2015 model Petlasın yan sanayisi Harvester marka teker takılı o ne kadar gidecek acaba...

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı

Abi bizim 70-66 nın lastikler de Petlas. Bir ay sonra alalı 7 sene olacak. Şuan dişler sona geldi değişmesi gerekiyor. Biz de şimdiye kadar sorun yaşamadık yarılma veya çatlama yapmadı fakat bizden sonra alanlar pek memnun değil önceden iyiydi demekki sonradan kaliteyi bozdu. 285te de 2015 model Petlasın yan sanayisi Harvester marka teker takılı o ne kadar gidecek acaba...

Aynen başlarda iyi üretim yapıyorlar. Tutulunca işin üç kağıdına kaçıyorlar demekki.