Jd 5105m mi newholland t5 115 mi

Gecen jd bayisine ugradim yeni 5R serisini sordum oda senin dedigini söyledi 5R almaktansa 6R al daha iyi olur dedi.Konya fuarında 6 serisinin yeni bir modeli olacakmis onu inceleyin onlar 5R lere gore daha hesapli olacak dedi.

5R serisinin fiyatları fırlayacak yeni gelen ötv'den ötürü, 6 serisinin yeni modeli dedikleri 6MC ve 6RC bildiğim kadarı ile ve bir yenilikleri yok geçen seneye göre, bu traktörler benim deyimimle 5 serisinin Almanya üretimi..

5R serisinin fiyatları fırlayacak yeni gelen ötv'den ötürü, 6 serisinin yeni modeli dedikleri 6MC ve 6RC bildiğim kadarı ile ve bir yenilikleri yok geçen seneye göre, bu traktörler benim deyimimle 5 serisinin Almanya üretimi..
6 rc-mc serisi her iki modelde ön dingil süspansiyonu (tls) mekanik kabin süspansiyonu (mcs) 6 çeşit şanzıman seçeneği (command quad) opsiyonel olarak hizmette ve en güzeli yeni nesil (FT4) motor çift turbo şarjlı biri sabit diğeri (vgt) değişken geometrili.. standart olarak sunuluyor. Konya fuarına gitme fırsatı olanlar var ise kesinlikle incelesinler saygilar

Kardesim gelse ne olur gelmese ne olur adamlar mokunu cikarmaya basladi iyice. Sanki ucuyor adamlarin yaptigi motor boyle bir fiyat politikasi olmaz 50 55 e nin 55,,60 bg bi traktorun bugun liste fiyati 99,800 tl ,,5105m nin listesi 203,000 tl gecen gun bizim bayiye 5130 m getirmisler duydugum kadariyla 400,000 tl ye yakin fiyati