Zetor 7211 5'li 8 numara Çeyrek Bacak :) :)

64 zetor bulamazsan 90 tumo da olur aynı güçte zaten:)

burda biri aldı case 65 sıfır ayarında.. bayisi yok ama öyle denk gelmiş.. 250 saatte..

35 km ilçede.. şimdi 64 olsa yola cıkacam:)

umut hocam alemsin ya :) trakkulubun en esprıtuel ınsanlarındansınız :) 90 tumo bizi kesmez biz case maxxum 110 lar la kapıstırıyoruz vıdeo var 55 c mmaxxum 110 pulluk vıdeosu bulabılırsemm paylascam sızın ıcın :)
acılen 64 zetor bulmalısınn ve hemen o case ıle kapısmalısınn bende casecıye bır kac tuyo verımm casecı suputtursun zetoruu :)

td 65'in

motor hacmi: ?
silindir sayısı: ?
tork/t. yedeği: ?

mesela zetor 64;

4 silindir 4.200 cc

Musa sana diyom:) td 65 değil.. herhangi bi 65'lik senin 6441 ile önünde değil yanında gitsin..

abi bu motor dedigin gibi değilmiş diye ara aldığın paraya ben alacam:)

yerlilere tur üstüne tür bindirir ama kac tür onu tam diyemem:)

rahmetli sabancı toyotayi getirene kadar herkes doğan-şahin i dünyanın en iyi arabası sanıyordu..

kalın sağlıcakla..:)
Gec bunlari gec ben kullandigimi gordugumu anlattim cogu gormemis kullanmamistir ben kisada olsa bindim kullandim yarim saat arkasinda gittim. Sizin abartiya yuklenip millete ya gercekten mi dedirtmeniz sacmalik ben kotude demiyorum ama ucmayin kardesim

zetoru kotuleyen yok burada varsa ispatin koyarsin bende susarimm zetor hakkini verdi derim.size ve digerlerine yazdigim.ve anlatmaya calistigimi siz hala idrak edememissiniz.65 hp 4wd traktorumde alpler 4 9 kullaniyorum. Traktorumun en iyi cekis en iyi yakit ve topragin isleyis toprak yapisina gore sectim.organik madde topragin 20 cm bolgesindedir bunu derin islerseniz organik.yapiyi topragin altina gommus olursunuz. Biz sizler gibi topragi.nadasa birakmiyoruz her yil.ayni topraga bugday biber kavun karpuz domates. Sebze tarimi yapiyoruz.zetorun la buradaki topraga bir girsende bizde gorsek bakalim nasil gidiyormus 50 cm leri gorebiliyormuymus.
İlahi aysberk seninki 4 wd bu 2wd bu 5li çekiyor daha begenmiyon[emoji1] [emoji2] [emoji3] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]