ZETOR 64 YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı düzeydeki modeller, aynı tarla, aynı inç pulluk vs kullanılmadıkça bu ve bunun gibi konuların gereksizliği aşılamaz. Birisi çok övebilir, çünkü onun bölgesinde, onun makinalarıyla o traktörden mükemmel verim alıyordur. Bazıları da traktörü kastıracak, ayarsız bir pullukla sürerken çeker videoyu, der ki "Al bak bu makina kötü" Özet olarak gereksiz bir konu, pulluklar aynı mı, değil. Adamın ayarı becerip becermediği belli mi, değil. Topraklar desen farklı... Adaletsiz bir karşılaştırma. Sadece 288'i beğendim videoda mesela...

Ufaktanmerak uyandırmaya başladı, en azın dan Konya Fuarında iyice ineceleme niyetindeyim, 1975 yılında Babam Çek malı bir Jawa almıştı, hala aynı duruyo bizim köyde komşuda, o zaman emsal Planet lerin P si kalmadı memlekette.

Nail abi.. bilmeyen ruslarla karıstırıyo zetoru..

rus.. kaba demirdir.. saglam olabilir ama kabadır.. incelik kalite cok arama

çek = rus + alman diyelim.. rus sağlamlığı alaman kalitesi işçiliği..

tabanca-tufek merakı olan çek silahlarını bilir çok yaygın-meşhurdur..

Forumda bi kaç kişi var sağolsunlar zetor başlığını gözümüze soka soka bıktırdılar zaten kapıya koymicam bi marka artık bakmam bile ne bu arkadaş zetor size maaş falanmı veriyor bir sürü saçma sapan başlık. Çok marka kullandık kağıt üzerinde süper icraat sıfır. Uzel in verimi hiç bir traktör de yok burda göz boyamayın boşuna

• Beğen
Tepkiler: xperia
Bu gidişle anti zetorcular türeyebilir her şeyde olduğu gibi bırakın buna millet karar versin iyi yada kötü kullanıcılar irade gösterip karar verebilirler zetor Sever arkadaşlar çok farkında olmayabilirler ama formdaki arkadaşlar zetora antipati duymaya başlayabilirler antikçağdan asrı Saadet'ten bu yana hür iradeye güvenin insanlara yol göstermek olabilir ama zorla yolculuk olmaz

inanın zetoruda onu seven arkadaşlarıda seviyorum..
ama o kadar tepki almaya başladıkki..
konulardan daha çok özel ileti alıyoruz "yeter artık" diye..
belkide ileride birgün zetoru görüp alacak olan bile bu bıkkınlıkla almayacaktır kim bilir..
herşeyin bir dozu olur..
ama bu iş milleti gerdi farkındayım..
ben şahsen tepki göstermiyorum..
saygım sonsuz :)

Yusuf abi sana saygım sonsuz ama bu zetor olsun başka marka olsun bu kadar abartılı konu olunca gerginlik çıkıyor nihayetinde biz burada bilgi amaçlı paylaşım bekliyorken tartışma ve gruplaşma ortaya çıkıyor tabiki hiç yakışık bir durum değil benim kanaatimce

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
burda güzel samimi bi ortam var..

bazen şakalar anlasilmiyor..

yada niyetler..

sonuçta sanal ortam..

hepimiz toprakla ugrasan toprağı seven insanlarız..

herkes zetoru sevecek binecek diye bişe de yok..

lakin yalan demiyoruz..

bi kere deneyen farkı farkeder zaten..

selam saygı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...