100 BG - EN Güclü Hidrolik Kol

nh85'in video izlenemiyo..

---

Yaşar video güzel:)

lakin alt-orta segmentte class ın üstünde uzakdoğu parçalar var.. yanlış olmasın üstündeki perkins motor çin olcak..

yanlisim varsa düzeltin..

Zetorda en kucugunden-en büyüğüne avrupa dışından 1 cıvata yok:)

---

hidrolik kapasite 1 ek pistona bakmaz..

aynı tasiyamayan motora turbo atmaya benzer.. tad vermez baş agritir..

nh85'de zorla piston koysan.. öyle bi sal-agirlik-kalite yok..

hortumlar dayanmaz ..vs

O zaman o 85 nh nin modifeye burnu ne.. :)

Video izlenmiyo ama bi dunya uzatma sepet agirlik gozukuyo..

Video attim zetor burnunda kendi agirliklari bile yok..

konunun başlığı en güçlü kol değilmi bi traktör için istenilen kuvvette hidrolik güç üreticek kol yapılabilir ideal olan kendini kaldıracak kadar olması ki td5 85 kendini kaldırmayı bırak önündeki sepeti kaldırımış taktörün fiziki ağılığına göre göreceli bi durum bu hidrolik pompa+3 nokta askı sitetemi lift ine bakar

• Beğen
Tepkiler: sinoplu
Şimdi tekin traktörden hidrolik ortakol siparişi verdim bakalım o nasıl çikacak
Hocam tavsıye etmem . 3000 donum herge basladım traktor 5445 massey , arkadakı pulluk kalın malzeme alpler 5 lı 13 lu . 1000 donumde ıkı kere arıza verdı lanet ettırdı bana , satıcı adam malımın arkasındayım dedı o bıle bıktı yuzu kızardı adamın getırtmem artık dıyor. Artıj sansımıza bıze gelen serıdemı arıza vardı , malmı kotu bılmıyorum. Baska marka taktım el yapımı onda hıcbı sıkıntı olmadı anlıcanız

Ya boş verin siz şu hidroliği şu kombine basit ekim duzenine hayran kaldım helal olsun adamlara tek seferde en kral ekim
Zetoruda tebrik etmek lazım pomba ile kapasite artarda kollar dayanırmı burda sanayide gördüm 5 li dönerli cevirirken kol kopmuş önemli olan döküm kalitesi en iyi pompa ve ek piston ile 70 model traktöründe 5 ton kapasite yaptırılır ondan sonra kollar dayanıyor mu traktör dengesi nasıl bunlar daha önemli

Ustadim , hanayli hidrolik diye br yer vardi . İzmir tire de , orasi buyuk traktorlere yapiyormus . Ben 7070 icin gitmistim , o zaman adam , abi ben bu kadar buyuk yapmadim demisti ama , 140, 150 hp lik traktor yapmis onu gordum , ve kullanan birisinden duydum . Memnunlar yani . İnternetten arastirabilirsin.

Onun disinda hazir alacaksaniz , bence almayiniz derim , TD 110 un ojinalini alabilirsiniz . 5 li donerli ile kullandik baya hic bir sknti sorun yok masallah ....